Specjalizacje, Kategorie, Działy
Wyślij
Udostępnij:
 
 

Konferencja dla hematologów w okazyjnej cenie!

Redaktor: Bartosz Aleksandrowicz |Data: 19.08.2022
 
 
Specjaliści zajmujący się leczeniem nowotworów układu krwiotwórczego spotkają się na przełomie września i października na konferencji naukowej w Katowicach. Dla wszystkich lekarzy zainteresowanych udziałem w wydarzeniu przygotowany został wakacyjny rabat cenowy!
W trakcie Algorytmów Postępowania w Nowotworach Układu Krwiotwórczego i Nie Tylko eksperci skupią się na najnowszych doniesieniach i osiągnięciach terapeutycznych w wybranych jednostkach chorobowych. Kierownik naukowy konferencji prof. dr hab. n. med. Grzegorz Helbig wraz z zaproszonymi gośćmi i uczestnikami będą starali się sformułować przejrzyste i uproszczone sposoby postępowania terapeutycznego.

W programie wydarzenia znalazło się miejsce dla aspektów związanych m.in. z białaczką, zespołami mieloproliferacyjnymi, nowotworami limfoidalnymi czy powikłaniami po transplantacjach.

Dla wszystkich specjalistów zainteresowanych udziałem w konferencji przygotowana została specjalna oferta rabatowa! Tylko do końca sierpnia osoby, które podejmą decyzję o pojawieniu się w Katowicach, zapłacą mniej niż połowę ceny – jedyne 199 złotych. Co więcej, w opłacie tej zawarty jest nie tylko udział stacjonarny, lecz także 30-dniowy dostęp do zapisu wideo wykładów. Nie zwlekaj i skorzystaj z okazji już teraz!

REJESTRACJA
 
Konferencje
facebook linkedin twitter
© 2022 Termedia Sp. z o.o. All rights reserved.
Developed by Bentus.