Specjalizacje, Kategorie, Działy

Moc atrakcji na tegorocznym kongresie PTMR

Wyślij:
Udostępnij:
Redaktor: Krzysztof Zielonka
|
XI Kongres Polskiego Towarzystwa Medycyny Rodzinnej już za kilka dni! Dla uczestników spotkania przygotowano nie tylko obszerny program, w którym zawarto kwestie najistotniejsze z punktu widzenia lekarza podstawowej opieki zdrowotnej, a także atrakcje dodatkowe.
Podczas wrocławskiej konferencji – od 14 do 16 października – jej uczestnicy będą mogli odwiedzić stoisko Top Medical Trends i już teraz zarejestrować się na siedemnastą edycję kongresu TMT, która odbędzie się w Poznaniu od 24 do 26 marca 2023 roku. Ci, którzy się na to zdecydują, otrzymają 50-proc. rabat! Dodatkowo można będzie wziąć udział w konkursie kreatywnym i wygrać atrakcyjne nagrody, a także otrzymać gadżet po wypełnieniu ankiety.

Jednym z kolejnych wydarzeń przygotowywanych dla lekarzy rodzinnych jest grudniowa konferencja Infekcje w Gabinecie Lekarza POZ, której kierownikiem naukowym jest dr hab. n. med. Ernest Kuchar z Kliniki Pediatrii z Oddziałem Obserwacyjnym Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Uczestnicy kongresu PTMR, biorąc udział w kreatywnym zadaniu, będą mogli zdobyć bezpłatne wejściówki na powyższą konferencję.

W trakcie październikowego spotkania będzie można również zapoznać się z najnowszymi publikacjami książkowymi Wydawnictwa Termedia oraz czasopismami medycznymi. Serdecznie zapraszamy!

STRONA KONGRESU
 
facebook linkedin twitter
© 2023 Termedia Sp. z o.o. All rights reserved.
Developed by Bentus.