Specjalizacje, Kategorie, Działy
Wyślij
Udostępnij:
 
 

Program ramowy XI Kongresu PTMR już jest!

Redaktor: Krzysztof Zielonka |Data: 29.06.2022
 
 
XI Kongres Polskiego Towarzystwa Medycyny Rodzinnej odbędzie się we Wrocławiu od 14 do 16 października br. Poznaliśmy już pierwsze zarysy programu tegorocznej edycji wydarzenia – tradycyjnie obejmie ono wszystkie najważniejsze obszary diagnostyki i terapii prowadzonej przez lekarzy podstawowej opieki zdrowotnej.
Podczas kongresu, którego kierownikiem naukowym jest dr hab. n. med. Agnieszka Mastalerz-Migas, prof. UMW, poruszone zostaną m.in. tematy opieki koordynowanej w POZ, chorób kardiologicznych, nefrologicznych i nowotworów. Narastającemu wciąż problemowi otyłości, a także powiązanej z nią cukrzycy będą poświęcone osobne sesje wykładowe. Nie zabraknie również tematu opieki nad pacjentem chorującym na astmę i POChP, a także kwestii leczenia bólu w ramach podstawowej opieki zdrowotnej.

Tradycyjnie kongres Polskiego Towarzystwa Medycyny Rodzinnej zaoferuje swoim uczestnikom wiele warsztatów praktycznych. Będą one dotyczyć zarówno badań USG i EKG, jak i szybkich testów diagnostycznych oraz warsztatów z programów profilaktycznych (ChUK, program 40+).

Zapraszamy na stronę programu ramowego i zachęcamy do jak najwcześniejszej rejestracji. Jeszcze tylko przez dwa dni obowiązuje najniższy próg opłaty rejestracyjnej!

STRONA WYDARZENIA
 
facebook linkedin twitter
© 2022 Termedia Sp. z o.o. All rights reserved.
Developed by Bentus.