Specjalizacje, Kategorie, Działy
Wyślij
Udostępnij:
 
 

Światowy Dzień Lekarza Rodzinnego – odbierz prezenty od Termedii!

Redaktor: Bartosz Aleksandrowicz |Data: 19.05.2022
 
 
19 maja na całym świecie obchodzony jest Światowy Dzień Lekarza Rodzinnego. Wraz z najlepszymi życzeniami Wydawnictwo Termedia zaprasza wszystkich lekarzy do skorzystania ze specjalnej oferty promocyjnej!
Historia dzisiejszego święta sięga 2010 roku. Decyzję o jego ustanowieniu podjęła WONCA – Światowa Organizacja Kolegiów i Stowarzyszeń Lekarzy Rodzinnych. Od tego czasu corocznie, właśnie 19 maja, obchodzimy dzień dbających na co dzień o nasze zdrowie. To szczególne święto jest okazją do podkreślenia niezwykle istotnej roli lekarzy rodzinnych w zapewnieniu kompleksowej, indywidualnej i ciągłej opieki zdrowotnej wszystkim pacjentom. Jest to również idealny moment dla podkreślenia postępu naukowego i sukcesów badawczych w medycynie rodzinnej.

W tym roku hasłem przewodnim światowej akcji jest „Family Doctors, always there to care!”, które podkreśla charakterystykę pracy lekarza rodzinnego – nieustanną gotowość do opieki w każdej sytuacji zdrowotnej. ZAWSZE – gdyż ciągłość jest podstawową cechą ich pracy. Lekarze rodzinni zapewniają opiekę na wszystkich etapach życia, ciągłość polega również na nieustannej obserwacji i koordynacji leczenia ze specjalistami. TAM – ponieważ lekarze rodzinni są wszędzie, gdziekolwiek i kiedykolwiek są potrzebni. Nie tylko w czasie pokoju, lecz również w trakcie wojny czy kryzysu zdrowotnego. OPIEKA – bo zapewnienie sprawiedliwej, zrównoważonej i wysokiej opieki jest najwyższym celem działania lekarzy. To przywilej i obowiązek, by zawsze dbać o pacjentów i zapewniać im to, co konieczne dla ich ochrony i dobra. Poprzez realizację ich potrzeb gwarantuje się podstawowe prawo do zdrowia.

Wszystkim lekarzom rodzinnym z okazji dzisiejszego święta
Wydawnictwo Termedia życzy
zawodowego spełnienia, satysfakcji z wykonywanej pracy i docenienia ich misji
przez pacjentów i decydentów w systemie opieki zdrowotnej.ODBIERZ PREZENTY OD TERMEDII!

Z okazji Światowego Dnia Lekarza Rodzinnego przygotowaliśmy promocyjną ofertę dla wszystkich lekarzy. Skorzystaj z poniższych opcji, weź udział w konferencjach w dużo niższej cenie i zagwarantuj sobie bezpłatny dostęp do materiałów edukacyjnych!–40% NA WYBRANE KONFERENCJE
Użyj kodu WFDD2022 i obniż cenę za udział w konferencjach stacjonarnych.
Oferta dotyczy następujących wydarzeń:Kliknij w baner konferencji, zarejestruj się z kodem WFDD2022 i ciesz się z oszczędności!
BEZPŁATNY DOSTĘP DO MATERIAŁÓW

Nie zważaj na odległy termin wydarzenia. Zarejestruj się na odbywające się w formule online Dni Hipertensjologiczne, wybierając opcję dostępu premium.

Kliknij w poniższe banery, użyj kodu PROMOCJA_MAJ. Otrzymasz miesięczny abonament obejmujący nagrania VOD z konferencji!
WIELKOPOLSKIE DNI HIPERTENSJOLOGII ZA PÓŁ CENY

Coroczne spotkanie w Poznaniu odbędzie się już po raz szesnasty!

Kliknij w baner i zarejestruj się z kodem WDH22_MAJ, a za udział w wydarzeniu zapłacisz symboliczne 49,50 zł.
Wszystkie oferty obowiązują do 22 maja!
 
facebook linkedin twitter
© 2022 Termedia Sp. z o.o. All rights reserved.
Developed by Bentus.