Specjalizacje, Kategorie, Działy

Wykup dostęp do materiałów z konferencji Pułapki Codziennej Praktyki Lekarskiej

Udostępnij:
Na co uważać, czego nie przeoczyć i jak uniknąć błędów w leczeniu. Poszerz wiedzę bez wychodzenia z domu i w dogodnym dla siebie terminie. Już teraz zdobądź dostęp do materiałów VOD z X Ogólnopolskiej Konferencji Pułapki Codziennej Praktyki Lekarskiej.
Ponad tysiąc osób uczestniczyło w X Ogólnopolskiej Konferencji Pułapki Codziennej Praktyki Lekarskiej, która odbyła się online 13 i 14 września. Eksperci pod kierownictwem naukowym prof. dr. hab. n. med. Leszka Czupryniaka omówili między innymi możliwości w opiece koordynowanej i podpowiedzieli, jak nie popełniać błędów z pacjentem diabetologicznym. Przyjrzeli się pułapkom leczenia przeciwkrzepliwego, niewydolności serca, przewlekłej chorobie nerek czy leczeniu bólu. W trakcie debaty porozmawiali też o pacjentach z otyłością i nadwagą.

Nie mogłeś wziąć udziału w konferencji? A może chcesz utrwalić sobie uzyskaną w jego trakcie wiedzę? Już teraz wykup pakiet premium i zdobądź dostęp do materiałów VOD z konferencji na 30 dni (od momentu zakupu).

Pakiet premium można zakupić tylko do 18 października włącznie.

WYKUP DOSTĘP DO MATERIAŁÓW
 
Konferencje
facebook linkedin twitter
© 2023 Termedia Sp. z o.o. All rights reserved.
Developed by Bentus.