Specjalizacje, Kategorie, Działy

Zapraszamy na dwunastą edycję konferencji Priorytety w Ochronie Zdrowia

Udostępnij:
Najbardziej prestiżowe wydarzenie otwierające nowy rok odbędzie się 25 stycznia w Zamku Królewskim w Warszawie. Priorytety w Ochronie Zdrowia 2023 będą miejscem wymiany poglądów oraz merytorycznych dyskusji stwarzających szansę na wypracowanie rozwiązań, które mogą okazać się bardzo istotne dla organizacji systemu ochrony zdrowia w Polsce.
W konferencji Priorytety w Ochronie Zdrowia 2023 wezmą udział wybitni naukowcy, specjaliści poszczególnych dziedzin medycyny, światowej klasy eksperci, decydenci kształtujący system opieki zdrowotnej w Polsce, przedstawiciele największych globalnych firm farmaceutycznych, przedstawiciele organizacji pacjenckich oraz reprezentanci najważniejszych organizacji sektora zdrowotnego.

Dobór szerokiego grona ekspertów pozwoli na wielopoziomową dyskusję i stworzy szansę na wypracowanie rozwiązań, które mogą okazać się m.in. bardzo istotne we wprowadzaniu innowacyjnych terapii oraz zmian w organizacji systemu ochrony zdrowia w naszym kraju.

Konferencja będzie również przestrzenią do prezentacji raportów, omawiania ich w gronie specjalistów, praktyków, przedstawicieli zarówno organizacji reprezentujących pacjentów, jak i producentów innowacyjnych terapii.

Wydarzenie odbędzie się w formie stacjonarnej już po raz jedenasty, w Zamku Królewskim w Warszawie, 25 stycznia 2023 r. Na sesje zapraszamy do trzech sal: Wielkiej, Koncertowej i Kinowej. Wszystkie debaty, wykłady i prezentacje zostaną również zarejestrowane. Relacja online na żywo będzie dostępna na stronie internetowej konferencji.

Szczegóły na stronie: PRIORYTETY W OCHRONIE ZDROWIA 2023.

W ramach konferencji, podczas uroczystej gali, wręczone zostaną statuetki dla triumfatorów konkursu Sukces Roku w Ochronie Zdrowia – Liderzy Medycyny – prestiżowe odznaczenia dla osób oraz podmiotów, które odniosły sukces w ochronie zdrowia. Kandydatów zgłaszają organizacje społeczne, zawodowe, związki pracodawców, a także osoby indywidualne.

Więcej na stronie: SUKCES ROKU W OCHRONIE ZDROWIA – LIDERZY MEDYCYNY.
 
© 2024 Termedia Sp. z o.o. All rights reserved.
Developed by Bentus.