Wyślij
Udostępnij:
 
 
Aleksander Roda prezesem Towarzystwa Ubezpieczeń Zdrowie
Autor: Krystian Lurka |Data: 15.02.2019
 
 
Komisja Nadzoru Finansowego jednogłośnie wyraziła zgodę na powołanie Aleksandra Rody na stanowisko prezesa zarządu Towarzystwa Ubezpieczeń Zdrowie.
Roda został wybrany na szefa towarzystwa w drugiej połowie września ubiegłego roku.

- Zastąpienie byłej prezes Xeni Kruszewskiej była podyktowana oczekiwaniami jeszcze bardziej dynamicznego rozwoju spółki oraz osiągnięcia znaczącej pozycji na rynku prywatnych ubezpieczeń zdrowotnych - powiedziała Agnieszka Jaworska-Żak, prokurent i dyrektor biura zarządu TU Zdrowie, w rozmowie z "Gazetą Ubezpieczeniową".

Przed nominacją Aleksander Roda ponad pięć lat zarządzał pionem sprzedaży i marketingu towarzystwa.
Wcześniej pracował w przedsiębiorstwach z branży FMCG. W 2013 roku przez sześć miesięcy był doradcą zarządu TU Zdrowie.

Aleksander Roda to absolwent Wyższej Szkoły Ekonomicznej w Kolonii, studiował handel zagraniczny i marketing. Jest zwolennikiem zasady: - Klient jest najważniejszy i naszym nadrzędnym celem jest zaspakajanie jego potrzeb w taki sposób, żeby ostatecznie to on powiedział do nas „jesteście najlepsi, do Was mam zaufanie”. Nie obiecujemy naszym klientom i biznesowym partnerom niczego, czego nie możemy spełnić.

Przeczytaj także: "Dawid Murawa pokieruje Klinicznym Oddziałem Chirurgii Ogólnej i Onkologicznej w Zielonej Górze" i "Piotr Ponikowski zastąpił Halinę Grajetę".

Zachęcamy do polubienia profilu "Menedżera Zdrowia" na Facebooku: www.facebook.com/MenedzerZdrowia i obserwowania konta na Twitterze: www.twitter.com/MenedzerZdrowia.
 
© 2019 Termedia Sp. z o.o. All rights reserved.
Developed by Bentus.
PayU - płatności internetowe