Wyślij
Udostępnij:
 
 
iStock

Ekspercka wizja zdrowia

Redaktor: Krystian Lurka |Data: 07.10.2022
 
 
Przed nami połączone konferencje Wizja Zdrowia – Diagnoza i Przyszłość – Foresight Medyczny oraz Hospital & Healthcare Management, czyli dwa dni wypełnione wiedzą, dyskusjami, rekomendacjami i prognozami. Właśnie tego mogą oczekiwać uczestnicy najważniejszego wydarzenia systemowego jesieni, które odbędzie się 11 i 12 października 2022 roku. Powracamy do formuły stacjonarnej.
Połączone konferencje to możliwość do dyskusji z decydentami, praktykami i wizjonerami o sprawach systemowych oraz medycznych. Zaprosiliśmy zarówno ekspertów, którzy na co dzień analizują polską rzeczywistość w ochronie zdrowia, jak i tych, którzy wdrażają zmiany w systemie ochrony zdrowia. Będą z nami między innymi przedstawiciele administracji publicznej, polskiej nauki, dyrektorzy szpitali i menedżerowie firm farmaceutycznych.

Wizja Zdrowia – Diagnoza i Przyszłość – Foresight Medyczny oraz Hospital & Healthcare Management są wyjątkową okazją do debaty klinicystów, przedstawicieli administracji publicznej oraz pacjentów o konkretnych rozwiązaniach i pomysłach na poprawę funkcjonowania polskiego systemu opieki zdrowotnej.

Ważną częścią konferencji będą panele dotyczące polityki lekowej, procedury refundacyjnej oraz wizji zdrowia w wybranych obszarach, jak choroby płuc, neurologia, onkologia i choroby cywilizacyjne. Porozmawiamy też o chorobach nowotworowych w czasach pandemii i profilaktyce chorób rzadkich. Nie zabraknie również paneli dotyczących ustawy o jakości leczenia i nowych zawodów medycznych, a także reformy szpitalnictwa.

Podczas konferencji przedstawimy i omówimy pierwsze odważne propozycje zmian w systemie ochrony zdrowia, zgłoszone do akcji „Zdrowy pomysł – ranking inicjatyw reformatorskich”.

Zachęcamy do udziału w bezpłatnym kongresie stacjonarnie, a także do oglądania transmisji online.

Relacje z paneli zamieścimy w „Menedżerze Zdrowia” i „Kurierze Medycznym”.

Przeczytaj także: „Europejski system ochrony zdrowia po pandemii – wykład prof. Martina McKee podczas VI Wizji Zdrowia”, „Dwa dni pełne wiedzy, dyskusji, rekomendacji i prognoz” i „Prof. Tomasz Zdrojewski zapowiada sesję inauguracyjną Wizji Zdrowia”.

Więcej o konferencji na stronie: www.termedia.pl/Wizja-Zdrowia.

 
© 2022 Termedia Sp. z o.o. All rights reserved.
Developed by Bentus.