Wyślij
Udostępnij:
 
 
Jesteś zainteresowany pracą w ochronie zdrowia? Zgłoś się i ucz w Akademii Formedis
 
Działy: Aktualności
"Menedżer Zdrowia" został oficjalnym partnerem Akademii Formedis. Przedsięwzięcie jest dedykowane studentom zdrowia publicznego, pozostałych kierunków medycznych, studentom kierunków ekonomicznych, studentom prawa oraz studentom innych kierunków, którzy są zainteresowani pracą zawodową w obszarze zdrowia. Chcesz być słuchaczem akademii? Zgłoś się, do końca października trwa rekrutacja.
Na początku października wystartowała rekrutacja do drugiej edycji Akademii Formedis. To projekt edukacyjny organizowany przez Formedis Medical Managment & Consulting we współpracy z biurem karier Uniwersytetu Medycznego im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu.

Akademia Formedis jest skierowana przede wszystkim do studentów, ale także absolwentów wszystkich kierunków, którzy swoją zawodową przyszłość wiążą z zarządzaniem w ochronie zdrowia, czyli zdrowia publicznego, lekarskiego, pozostałych medycznych oraz zarządzania i prawa. Druga edycja projektu to powrót na uczelnie specjalistów z zakresu zarządzania w opiece zdrowotnej, z nową dawką wiedzy i nowymi zagadnieniami systemu opieki zdrowotnej w Polsce do omówienia.

Rekrutacja uczestników trwa do końca października, cykl ośmiu comiesięcznych spotkań rozpocznie wykład inauguracyjny, który odbędzie się 14 listopada w Centrum Kongresowo-Dydaktycznym UMP przy ul. Przybyszewskiego 37 w Poznaniu.

Więcej o projekcie i rekrutacji na stronie internetowej: www.facebook.com/AkademiaFormedis.

Przeczytaj także: "Paweł Magdziarz o doradztwie transakcyjnym".

Zachęcamy do polubienia profilu "Menedżera Zdrowia" na Facebooku: www.facebook.com/MenedzerZdrowia i obserwowania konta na Twitterze: www.twitter.com/MenedzerZdrowia.
 
© 2019 Termedia Sp. z o.o. All rights reserved.
Developed by Bentus.
PayU - płatności internetowe