Wyślij
Udostępnij:
 
 
123RF

Pielęgniarki i położne pracujące z chorymi na cukrzycę a COVID-19

Autor: Krystian Lurka |Data: 03.04.2020
 
 
Opublikowano zalecenia postępowania dla pielęgniarek i położnych pracujących z pacjentami chorymi na cukrzycę z podejrzeniem i zakażeniem SARS-CoV-2. Dotyczą, między innymi, użytkowania wstrzykiwaczy typu pen i systemów do podawania insuliny, a także glukometrów i monitorowania glikemii. „Menedżer Zdrowia” udostępnia dokument.
Zalecenia opracowały Alicja Szewczyk, Ewa Kobos i Agnieszka Karczewska.

Jeśli chcesz ściągnąć dokument, kliknij w: „Wybrane i wskazane zalecenia postępowania dla pielęgniarek i położnych pracujących z pacjentami chorymi na cukrzycę podczas pandemii COVID-19”.

Przeczytaj także: „Lekarze odpowiadają na pytania o SARS-CoV-2 i kontrolę elektronicznych urządzeń wszczepialnych”, „Kogo badać na obecność SARS-CoV-2?”, „Zalecenia do prowadzenia fizjoterapii dorosłych pacjentów z COVID-19” i „Algorytm postępowania w sytuacji podejrzenia COVID-19”.

Zachęcamy do polubienia profilu „Menedżera Zdrowia” na Facebooku: www.facebook.com/MenedzerZdrowia i obserwowania kont na Twitterze i LinkedInie: www.twitter.com/MenedzerZdrowia i www.linkedin.com/MenedzerZdrowia.
 
© 2020 Termedia Sp. z o.o. All rights reserved.
Developed by Bentus.
PayU - płatności internetowe