Wyślij
Udostępnij:
 
 
123RF

Proces Zięba kontra Termedia

Autor: Iwona Konarska |Data: 18.10.2021
 
 
Tagi: Jerzy Zięba
Rozpoczyna się proces, który Jerzy Zięba wytoczył wydawnictwu Termedia. Po publikacji artykułu „Jerzy Z. skazany” (3 lutego 2021 r.), w którym poinformowaliśmy o sprawie sądowej będącej następstwem wpisu, jaki zamieścił na Facebooku pan Jerzy Zięba w listopadzie 2018 r. – panu Jerzemu Ziębie nie spodobało się to, że Termedia poinformowała o tej sprawie.
Nie spodobało mu się również to, że w artykule użyto wobec niego sformułowania „znachor”.

Przypomnijmy, że Jerzy Zięba w listopadzie 2018 r. napisał na Facebooku o medykach, że „najchętniej odrąbałbym im te durne lekarskie łby zawierające bezużyteczną substancję, jaką są ich g*wniane, bezlitosne lekarskie mózgi z licencją na zabijanie”.

Teraz rozpoczyna się proces, który nam wytoczył Jerzy Zięba. Będziemy o nim szczegółowo informować, bo traktujemy to jako obronę prawdziwej nauki. Wygrana dzisiaj, gdy antyszczepionkowcy znajdują nowych zwolenników, będzie szczególnie ważna.

Jerzy Zięba poleca na najcięższe choroby lewoskrętną witaminę C i strukturyzator wody – przywraca wodzie pamięć. I dlatego proces Zięby z Termedią jest szansą na rozprawienie się z tego typu „nauką”.

Przeczytaj także: „Jerzy Z. skazany”.

 
© 2021 Termedia Sp. z o.o. All rights reserved.
Developed by Bentus.