Wyślij
Udostępnij:
 
 
Prof. Grażyna Rydzewska z nagrodą im. prof. Andrzeja Steciwko
 
Działy: Aktualności
Podczas Top Medical Trends kapituła nagrody im. prof. Andrzeja Steciwko uhonorowała swoim najważniejszym wyróżnieniem prof. Grażynę Rydzewską, prezesa Polskiego Towarzystwa Gastroenterologii.
Rozwój medycyny rodzinnej w Polsce był jednym z priorytetów zawodowych i pasją prof. Andrzeja Steciwko. Wydawnictwo Termedia wraz z rodziną prof. Andrzeja Steciwko kontynuuje jego dzieło, przyznając nagrodę jego imienia. Nagroda przyznawana jest za szczególne osiągnięcia w edukacji lekarzy podstawowej opieki zdrowotnej.

- W tym roku nagrodą uhonorowaliśmy prof. Grażynę Rydzewską, prezesa Polskiego Towarzystwa Gastroenterologii, kierownika kliniki Chorób Wewnętrznych i Gastroenterologii Szpitala Klinicznego MSWiA w Warszawie – powiedział Jacek Wysocki, przewodniczący Rady Naukowej Kongresu Top Medical Trends. – Autorkę wytycznych, a przede wszystkim doskonałą wykładowczynię – dodał.

Odbierając nagrodę prof. Rydzewska wskazywała na powiedzenie, że wiedza jest jak ten rodzaj wody, którą im więcej pijemy, tym bardziej jesteśmy jej spragnieni. – Zawsze pasją do poszerzania wiedzy starłam się zarazić nie tylko swoich studentów, ale i współpracowników, całe otoczenie – powiedziała laureatka.
 
© 2018 Termedia Sp. z o.o. All rights reserved.
Developed by Bentus.
PayU - płatności internetowe