Wyślij
Udostępnij:
 
 
Archiwum

To, co mówi dyrektor Staniłko, napawa optymizmem ►

Autor: Krystian Lurka |Data: 09.07.2020
 
 
Wiceprezes PZPPF Barbara Misiewicz-Jagielak chwali dyrektora Departamentu Innowacji w Ministerstwie Rozwoju Jana Staniłkę. – Wypowiedź o tym, że produkcja krytycznych leków w Polsce zapewnia bezpieczeństwo i niezależność, a to jest fundamentem wolności, to słowa dojrzałego eksperta, który zna się na polityce lekowej i wyciąga wnioski z pandemii. Pięknie powiedziane, to napawa optymizmem – mówi Barbara Misiewicz-Jagielak, wiceprezes Polskiego Związku Pracodawców Przemysłu Farmaceutycznego, komentując wywiad „Menedżera Zdrowia” z Janem Staniłko.
– Z tego, co mówi dyrektor Staniłko, wynika, że rząd zamierza przywrócić produkcję leków w Polsce. I ja zaczęłam ponownie w to wierzyć - mówi wiceprezes Misiewicz-Jagielak w rozmowie z „Menedżerem Zdrowia”.Czy wiceprezes Misiewicz-Jagielak nie martwi to, że prace nad RTR ciągną się od niemal czterech lat?Przeczytaj także: „Z RTR nic się nie dzieje. Od kiedy odszedłem z resortu, projekt ugrzązł” i „Jan Staniłko: Polska musi konsekwentnie premiować wytwórców generyków”.

Zachęcamy do polubienia profilu „Menedżera Zdrowia” na Facebooku: www.facebook.com/MenedzerZdrowia i obserwowania kont na Twitterze i LinkedInie: www.twitter.com/MenedzerZdrowia i www.linkedin.com/MenedzerZdrowia.
 
© 2021 Termedia Sp. z o.o. All rights reserved.
Developed by Bentus.
PayU - płatności internetowe