Wyślij
Udostępnij:
 
 

Upadek klasy politycznej

Źródło: Rzeczpospolita
Autor: Krystian Lurka |Data: 09.10.2019
 
 
Uczestników sondażu SW Resesarch przygotowanego dla "Rzeczpospolitej" zapytano, która z formacji politycznych byłaby w stanie skutecznie zreformować służbę zdrowia. 33,2 proc. badanych stwierdziło, że nie widzi takiej partii na polskiej scenie politycznej.
21,4 proc. przyznało, że PiS to partia, która jest w stanie zreformować służbę zdrowia, 12,9 proc. respondentów uznało, że skuteczną reformę służby zdrowia mogłaby przeprowadzić Koalicja Obywatelska, 10,1 proc. stwierdziło, że skuteczna byłaby Lewica, 5,6 proc. ankietowanych odpowiedziało, że reforma udałaby się PSL i Kukiz'15, 3,8 proc. zaznaczyło, że służbę zdrowia mogłaby zreformować Konfederacja, 1,1 proc. ankietowanych wybrało opcję "Inna partia", a 12 proc. nie ma zdania w tej kwestii.

Przeczytaj także: "Kaczyński: Nie wiedziałem, że są urządzenia pokazujące człowieka od środka", "Program wyborczy PiS w sieci", "Skąd KO weźmie pieniądze na finansowanie ochrony zdrowia? Kidawa-Błońska wyjaśniła" i "Rajd świętych Mikołajów".

Zachęcamy do polubienia profilu "Menedżera Zdrowia" na Facebooku: www.facebook.com/MenedzerZdrowia i obserwowania kont na Twitterze i LinkedInie: www.twitter.com/MenedzerZdrowia i www.linkedin.com/MenedzerZdrowia.
 
© 2020 Termedia Sp. z o.o. All rights reserved.
Developed by Bentus.
PayU - płatności internetowe