Specjalizacje, Kategorie, Działy
Partner Serwisu
Wyślij
Udostępnij:
 
 
DCO

Polskie placówki onkologiczne z międzynarodowymi nagrodami

Źródło: DCO, CO w Bydgoszczy
Redaktor: Monika Stelmach |Data: 27.04.2021
 
 
Centra onkologicznie we Wrocławiu oraz w Bydgoszczy pod koniec kwietnia zostały wyróżnione międzynarodowymi nagrodami. Placówki doceniono za wysoką jakość usług medycznych oraz odważne wprowadzanie zmian.
Dolnośląskie Centrum Onkologii we Wrocławiu dostało nagrodę w prestiżowym, międzynarodowym konkursie „Wartość w Medycynie. Dragon’s Grant and Endorsement” – po raz pierwszy organizowanym w Polsce.

Konkurs skierowany jest do instytucji działających w ochronie zdrowia, które wdrażają praktyczne rozwiązania z obszaru organizacji systemu w oparciu o jakość – tzw. value based healthcare. DCO zostało wyróżnione za wprowadzenie pilotażu Krajowej Sieci Onkologicznej (pilotaż objął na początku Dolny Śląsk, a potem dołączyły kolejne województwa).

Centrum zostało zaproszone do udziału w międzynarodowym etapie VBHC Dragon’s Grant & Endorsement i będzie miało szansę konkurować z najlepszymi rozwiązaniami z całego świata. Rozdanie nagród planowane jest w maju 2021 w Holandii.

Europejska jakość w Centrum Onkologii w Bydgoszczy
Natomiast organizacja Europe Business Assembly Corporation of social Partnership przyznała Centrum Onkologii w Bydgoszczy międzynarodową nagrodę jakości Europen Quality Award.

Europe Business Assembly to międzynarodowa organizacja pozarządowa zrzeszająca liderów politycznych, naukowych i biznesowych z całego świata. Misją EBA jest globalizacja biznesu, promocja osiągnięć i innowacyjnych metod w dziedzinach gospodarki, nauki, edukacji i medycyny. Jej siedziba znajduje się w Wielkiej Brytanii.

Kryteria decydujące o przyznaniu nagrody to wysoka pozycja w rankingach regionalnych, rozpoznawalność marki, pozytywne opinie klientów i partnerów biznesowych oraz popularność firmy.

Przyznanie certyfikatu jest potwierdzeniem wysokiej jakości świadczonych w Bydgoskim Centrum Onkologii usług medycznych.
 
Redaktor prowadzący:
dr n. med. Katarzyna Stencel - Oddział Chemioterapii, Klinika Onkologii Uniwersytetu Medycznego im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu
 
facebook linkedin twitter
© 2021 Termedia Sp. z o.o. All rights reserved.
Developed by Bentus.
PayU - płatności internetowe