Specjalizacje, Kategorie, Działy

VIII Konferencja Rak Piersi – Onkologia i Plastyka. To jedno z największych wydarzeń tego typu w Polsce!

Udostępnij:

Zapraszamy już 6 i 7 września do Poznania.

Zaproszeni eksperci przedstawią najważniejsze zagadnienia związane z diagnostyką i leczeniem raka piersi, omówią przebieg kliniczny i przybliżą opcje leczenia pooperacyjnego. Autorytety medyczne, a także jednocześnie praktycy  prezentować będą najnowsze techniki w chirurgii, mikrochirurgii i endoskopii. W programie znajdą się też sesje poświęcone rakowi zrazikowemu oraz rakom luminalnym. Wśród tematów także panel płodność i ciąża, o tym jak leczyć i przeprowadzać zabiegi w tym wyjątkowym stanie. Prelegenci porozmawiają również o refundacji metod zabezpieczania płodności.


W tym roku w trakcie konferencji pojawią się też dwie wyjątkowe sesje: medyczno-prawna i architektoniczna.

Podczas pierwszej z nich prawnicy opowiedzą o ważnych i niezwykle aktualnych aspektach wykorzystania AI w procesie diagnozowania i leczenia pacjenta oraz problematyce prawnej związanej z tym, jak właściwie reagować na fake newsy. Całkowicie nowy będzie natomiast blok o architekturze w ochronie zdrowia. A tematów jest sporo. Przyjrzymy się inwestycjom i projektowaniu w ochronie zdrowia, dowiemy się, jak infrastruktura techniczna budynku wpływa na dobrostan jego użytkowników oraz jak projektować dla starzejących się społeczeństw.


Szczegółowe informacje na stronie: www.termedia.pl/rak-piersi. 
Redaktor prowadzący:
dr n. med. Katarzyna Stencel - Oddział Onkologii Klinicznej z Pododdziałem Dziennej Chemioterapii, Wielkopolskie Centrum Pulmonologii i Torakochirurgii im. Eugenii i Janusza Zeylandów w Poznaniu
 
© 2024 Termedia Sp. z o.o. All rights reserved.
Developed by Bentus.