LEKARZ POZ
Choroby układu krążenia
 
Specjalizacje, Kategorie, Działy
Wyślij
Udostępnij:
 
 

Diagnostyka i leczenie boreliozy - zadanie dla lekarza rodzinnego czy specjalisty?

Źródło: IW
Autor: Iwona Wiatr |Data: 19.01.2016
 
 
Wakcynologia i choroby zakaźne to kolejna polecana przez nas sesja X Kongresu Top Medical Trends. Zapraszamy na wykłady dotyczące szczepień w chorobach układu oddechowego i pokarmowego oraz do dyskusji, czy diagnostyka i leczenie boreliozy to zadanie dla lekarza rodzinnego czy specjalisty.
Tematyka pozostałych sesji jest bardzo zróżnicowana, co można już sprawdzić w programie Kongresu. Wykłady są adresowane przede wszystkim do lekarzy rodzinnych, ale wśród naszych słuchaczy jest także wielu internistów, pediatrów oraz specjalistów innych dziedzin, którzy chcą w krótkim czasie wzbogacić swoją wiedzę fachową. Wspólną cechą wszystkich prezentacji jest ich praktyczny charakter i zwrócenie uwagi na zagadnienia przydatne w codziennej pracy lekarskiej.

Wykładowcy to wybitni polscy specjaliści, między innymi konsultanci krajowi i prezesi towarzystw naukowych. W doborze prelegentów kierujemy się także Państwa wskazówkami, zapraszając na Kongres ekspertów najwyżej ocenianych, których wykłady cieszą się największym zainteresowaniem. Tradycją Kongresu są spotkania słuchaczy z wykładowcami po każdej sesji tematycznej w mniejszych salach, gdzie istnieje możliwość swobodnego zadawania pytań „aż do wyczerpania tematu”.

Przypominamy, że tylko do 2 lutego obowiązują niższe, promocyjne opłaty.

Zapraszamy do Poznania, 11-13 marca 2016 r.
 
facebook linkedin twitter
© 2021 Termedia Sp. z o.o. All rights reserved.
Developed by Bentus.
PayU - płatności internetowe