Specjalizacje, Kategorie, Działy
123RF

Nowe szkolenie z e-dokumentacji (z punktami edukacyjnymi)

Udostępnij:
Centrum e-Zdrowia (CeZ) zaprasza na bezpłatne szkolenie z elektronicznej dokumentacji medycznej dla AOS i POZ. Dla lekarzy i lekarzy dentystów to możliwość zdobycia punktów edukacyjnych.
Pracownicy POZ i AOS zostali zaproszeni na szkolenie w ramach Akademii CeZ z elektronicznej dokumentacji medycznej, które odbędzie się 14 czerwca br. o godzinie 10 w siedzibie Centrum e-Zdrowia.

Udział w szkoleniu to okazja do zdobycia aktualnej wiedzy dotyczącej wykorzystywanych w systemie ochrony zdrowia e-usług, szczególnie w zakresie raportowania zdarzeń medycznych i wymiany elektronicznej dokumentacji medycznej. Dla lekarzy i lekarzy dentystów to także możliwość zdobycia 5 punktów edukacyjnych. Placówki medyczne, których pracownicy chcą wziąć udział w szkoleniach, muszą posiadać aktualny kontrakt z Narodowym Funduszem Zdrowia.

Czas trwania szkolenia wynosi około 4,5 godziny, organizator zapewnia catering. Kurs realizowany jest w ramach projektu „Poprawa jakości świadczonych usług medycznych poprzez zapoznanie i przeszkolenie pracowników podmiotów leczniczych z podstawowymi terminami i procesami związanymi z wystawianiem, prowadzeniem i wymianą elektronicznej dokumentacji medycznej”.

Przypomnijmy, że flagowym produktem Centrum e-Zdrowia jest system e-zdrowie (P1), który stanowi podstawę cyfrowego ekosystemu usług medycznych. Z myślą o tym wsparciu pracowników ochrony zdrowia stworzono też Akademię CeZ. Jej celem jest podnoszenie poziomu kompetencji oraz wiedzy na temat cyfrowych usług i systemów IT w ochronie zdrowia. Szkolenia prowadzone są nie tylko dla podmiotów leczniczych, ale również dla wszystkich organizacji rządowych, pozarządowych oraz pozostałych podmiotów zainteresowanych podnoszeniem poziomu wiedzy w wyżej wymienionym zakresie. Wszystkie szkolenia (stacjonarne, online) realizowane w ramach Akademii CeZ prowadzone są bezpłatne.

Opracowanie: INK
 
facebook linkedin twitter
© 2023 Termedia Sp. z o.o. All rights reserved.
Developed by Bentus.