Specjalizacje, Kategorie, Działy
Wyślij
Udostępnij:
 
 

Szczepienia zalecane u dzieci - update w cieniu COVID-19

Autor: Jacek Rubinstein |Data: 30.04.2021
 
 
25 maja 2021, o godzinie 18:30 zapraszamy na webinar pod kierownictwem naukowym dr. hab. n. med. Ernesta Kuchara, dotyczący szczepień zalecanych u dzieci. Praktyczne ujęcie tematu gwarantuje dużą dawkę wiedzy pochodzącej z doświadczeń klinicznych (RWE).
Podczas webinarium poruszone zostaną zagadnienia związane z diagnostyką w czasie pandemii i korzyściami wynikającymi ze szczepienia dzieci. Dowiemy się o zmianach w kalendarzu szczepień w roku 2021 i kogo obejmą nowelizacje z nich wynikające. Szczegółowo zostaną poruszone kwestie szczepienia przeciwko meningokokom typu B oraz praktyczne korzyści dla pacjentów, lekarzy i rodziców wynikające ze szczepieniami w schemacie 6w1, zwłaszcza w czasie pandemii. Prelegent ustosunkuje się również do kontrowersyjnej idei „ospa party” i odpowie na pytanie, czy ospę warto przechorować.
Podsumowaniem wszystkich poruszanych wątków będzie prezentacja danych RWE dotyczących efektywności i bezpieczeństwa szczepień. Na koniec spotkania przewidziano dyskusję z możliwością zadawania pytań przez uczestników.

Zapraszamy do rejestracji już teraz, aby otrzymać link do transmisji i przypomnienie>>>


BEZPŁATNA REJESTRACJA


ZAPRASZAMY
 
facebook linkedin twitter
© 2021 Termedia Sp. z o.o. All rights reserved.
Developed by Bentus.
PayU - płatności internetowe