Specjalizacje, Kategorie, Działy
Wyślij
Udostępnij:
 
 

Webinarium "COVID-19 a choroby płuc. Co wiemy, czego nie, jak możemy pomóc pacjentom?" - 27 marca o godzinie 19.00

Autor: Wojciech Jankowski |Data: 25.03.2020
 
 
Ryzyko choroby wywołanej wirusem SARS-CoV-2 wzrasta znacznie przy współwystępowaniu innych chorób, a z analizy pacjentów widać, że jednymi z częściej występujących są choroby płuc. Chcemy więc zaadresować ten temat do wszystkich zainteresowanych lekarzy - zwłaszcza tych opiekujących się pacjentami z chorobami płuc. Zachęcamy do udziału w webinarium z prof. Adamem Antczakiem, który przedstawi najważniejsze zagadnienia.
Na spotkaniu zostaną przedstawione informacje dotyczące epidemii w kontekście chorób płuc, szczególnych wskazań w czasie zagrożenia epidemiologicznego oraz będzie możliwość zadawania pytań. Zapisz się już dziś i oglądaj bezpłatnie.

BEZPŁATNA REJESTRACJA >>

Webinarium „COVID-19 a choroby płuc - co wiemy, czego nie, jak możemy pomóc pacjentom?” prowadzone przez prof. Adama Antczaka odbędzie się w piątek, 27 marca 2020 r. w godz. 19-20.

Partnerzy wydarzenia:


Skąd czerpać profesjonalną i sprawdzoną wiedzę dotyczącą pandemii COVID-19? Z newslettera „Wiedzą w koronawirusa. Liderzy opinii radzą”. Zapisz się na listę subskrybentów darmowego newslettera na stronie: www.termedia.pl/newsletter.

Przeczytaj także: „Algorytm postępowania w sytuacji podejrzenia COVID-19”, „Szczepienia a koronawirus”, „Nie zaleca się testów serologicznych w celu wykrywania koronawirusa SARS-CoV-2”, „Prof. Joanna Narbutt o zabiegach medycyny estetycznej podczas pandemii COVID-19”, „Szczepienia a koronawirus”, „Grzesiowski o koronawirusie, testach i kwarantannie” i „Internetowa mapa zasięgu koronawirusa”.

Zachęcamy do polubienia profilu „Menedżera Zdrowia” na Facebooku: www.facebook.com/MenedzerZdrowia i obserwowania kont na Twitterze i LinkedInie: www.twitter.com/MenedzerZdrowia i www.linkedin.com/MenedzerZdrowia.

 
facebook linkedin twitter
© 2021 Termedia Sp. z o.o. All rights reserved.
Developed by Bentus.
PayU - płatności internetowe