Specjalizacje, Kategorie, Działy

Konferencja PANDa z patronatem Krajowej Izby Fizjoterapeutów

Udostępnij:
III Ogólnopolska Konferencja Polskiej Akademii Niepełnosprawności Dziecięcej już 30 września! Z uczestnictwa w wydarzeniu skorzystają nie tylko lekarze i rodzice dzieci z niepełnosprawnością, lecz również fizjoterapeuci – warto dodać, że konferencja uzyskała właśnie patronat honorowy Krajowej Izby Fizjoterapeutów. Dziękujemy za wyróżnienie!
W trakcie spotkania zaproszeni eksperci zaprezentują wiele istotnych zagadnień związanych z optymalizacją rozwoju ruchowego i psychicznego dzieci i młodzieży, borykających się z różnego rodzaju niepełnosprawnościami. Wykładowcy odpowiedzą między innymi na pytania, jak skutecznie wykorzystać nowoczesne technologie w rehabilitacji, jakie są aktualne standardy w zakresie diagnostyki i terapii kończyny górnej u dzieci z mózgowym porażeniem dziecięcym, a także – jak podejść do problemu niestabilnego stawu biodrowego u dziecka z SMA.

Warto wspomnieć również o dwóch kursach dla fizjoterapeutów, które są częścią programu konferencji. Pierwszy z nich dotyczy interpretacji obrazu radiologicznego stawów biodrowych u dzieci z mózgowym porażeniem dziecięcym, natomiast drugi – trójwymiarowej analizy ruchu, która stanowi cenne narzędzie w rękach fizjoterapeuty.

PROGRAM i REJESTRACJA
 
facebook linkedin twitter
© 2024 Termedia Sp. z o.o. All rights reserved.
Developed by Bentus.