Specjalizacje, Kategorie, Działy
Wyślij
Udostępnij:
 
 

Prof. Tomasz Grodzicki zaprasza na V Ogólnopolską Konferencję Interna dla Rezydentów ►

Redaktor: Bartosz Aleksandrowicz |Data: 01.08.2022
 
 
– Chory rzadko cierpi tylko na jedną chorobę. Musimy więc wiedzieć, co robić, gdy tych chorób jest kilka. Jak w tej sytuacji postępować, a nie tylko wypisywać recepty – zwraca uwagę prof. dr hab. n. med. Tomasz Grodzicki, zapraszając na V Ogólnopolską Konferencję Interna dla Rezydentów.
Jubileuszowa edycja wydarzenia – podobnie jak przed rokiem – odbędzie się w formule online. Tworzący Komitet Naukowy prof. dr hab. n. med. Tomasz Grodzicki, prof. dr hab. n. med. Zbigniew Gaciong i prof. dr hab. n. med. Tomasz Guzik pracują nad programem, który skupiać się będzie na współpracy interdyscyplinarnej i roli umiejętności spoza podstawowych specjalizacji rezydentów.

– Pewniej się czujemy i lepiej diagnozujemy chorego, kiedy nasze spojrzenie na jego problemy jest dosyć szerokie. W konferencji udział wezmą nie tylko przedstawiciele zajmujący się chorobami wewnętrznymi, ale też z takich specjalizacji, jak hematologia, kardiologia, endokrynologia czy nefrologia – zapowiada prof. Grodzicki. Zapraszamy do wysłuchania całego zaproszenia kierownika naukowego konferencji.V edycja Interny dla Rezydentów odbędzie się 3 i 4 października. Udział jest bezpłatny! Serdecznie zapraszamy!

BEZPŁATNA REJESTRACJA
 
facebook linkedin twitter
© 2022 Termedia Sp. z o.o. All rights reserved.
Developed by Bentus.