Wyślij
Udostępnij:
 
 
„Magellan” przestaje być „Magellanem”, będzie BFF
 
Działy: Aktualności
Grupa BFF (Banca Farmafactoring) zacieśniła integrację wszystkich swoich podmiotów. Jedną jej ostatnich posunięć jest dokonanie rebrandingu, po którym polski „Magellan” (firma m.in. kredytująca szpitale) przestanie używać swojej dotychczasowej nazwy, zacznie się posługiwać nazwą BFF.
- W 2017 roku, Banca Farmafactoring S.p.A. (BFF) połączyła swoje siły z polską spółką Magellan, która od maja tego roku funkcjonuje pod nazwą BFF Polska – mówi Urban Kielichowski, członek zarządu BFF Polska.

BFF to międzynarodowa grupa bankowa specjalizująca się w faktoringu i zarządzaniu należnościami sektora publicznego. Prowadzi swoją działalność od ponad 30 lat na terenie Włoch, a od kilku lat również w Hiszpanii i Portugalii. Spółka BFF Polska jest odpowiedzialna za rozwój Grupy w regionie Europy Środkowo-Wschodniej.

- Polscy specjaliści będą odpowiedzialni m.in. za outsourcing oddziałów na Słowacji, w Czechach, Rumunii i na Węgrzech – mówi Kielichowski. - Spółka zachowuje swój dotychczasowy adres, numer NIP, Regon, numer rachunku bankowego oraz numer KRS. Zmiana nazwy nie ma wpływu na ważność zawartych wcześniej umów – podsumowuje Urban Kielichowski.
 
© 2019 Termedia Sp. z o.o. All rights reserved.
Developed by Bentus.
PayU - płatności internetowe