Wyślij
Udostępnij:
 
 
Andrzej Duda o słabościach i wsparciu dla ochrony zdrowia
 
Działy: Aktualności
Tagi: Andrzej Duda
- Wiem, jakie są bolączki polskiego systemu ochrony zdrowia i wiem, że mamy niedosyt w bardzo wielu zawodach medycznych - przyznał prezydent Andrzej Duda, który odwiedził Instytut Centrum Zdrowia Matki Polki w Łodzi.
- Chciałbym podziękować państwu za tę wielką służbę bliźniemu, którą na co dzień swoją pracą realizujecie, bardzo często pracą w trudnych warunkach, bardzo często też pracą ponad siły - powiedział prezydent podczas spotkania z personelem instytutu w ramach Obchodów Światowego Dnia Chorego. I dodał: - Wiem, jakie są bolączki polskiego systemu ochrony zdrowia, wiem, że mamy niedosyt w bardzo wielu zawodach medycznych, przede wszystkim mamy w Polsce niedosyt lekarzy, bo niestety bardzo wielu Państwa kolegów, koleżanek, wyjechało za granicę.

Prezydent zapewnił o wsparciu dla programów, które są i będą realizowane dla poprawy kondycji funkcjonowania polskiej służby zdrowia.

Przeczytaj także: "Zaglądamy w portfele lekarzy, pielęgniarek, położnych, ratowników, diagnostów i farmaceutów".

Zachęcamy do polubienia profilu "Menedżera Zdrowia" na Facebooku: www.facebook.com/MenedzerZdrowia i obserwowania konta na Twitterze: www.twitter.com/MenedzerZdrowia.
 
© 2019 Termedia Sp. z o.o. All rights reserved.
Developed by Bentus.
PayU - płatności internetowe