Dr Łukasz Müldner-Nieckowski nowym konsultantem

Udostępnij:

Psychiatra, seksuolog i psychoterapeuta dr n. med. Łukasz Müldner-Nieckowski został powołany na stanowisko konsultanta krajowego w dziedzinie psychoterapii.   

O nowym konsultancie poinformowano na Facebooku.

O nowym konsultancie
Müldner-Nieckowski jest specjalistą psychiatrą i seksuologiem, certyfikowanym psychoterapeutą i superwizorem Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego oraz Polskiego Towarzystwa Seksuologicznego.

To psychoanalityk jungowski, członek International Association for Analytical Psychology.

W latach 2007–2015 Łukasz Müldner-Nieckowski był asystentem w Katedrze Psychoterapii UJ CM w Krakowie, a od 2016 do 2019 r. adiunktem w Pracowni Seksuologii Katedry Psychiatrii UJ CM w Krakowie.

Jest kierownikiem Kursu Psychoterapii Zaburzeń Seksualnych w Krakowie. Prowadzi wykłady i warsztaty między innymi z zakresu psychoanalizy, dialogu terapeutycznego, terapii grupowej, leczenia zaburzeń seksualnych. Jest także prezesem Polskiego Towarzystwa Psychoanalizy Jungowskiej oraz Przewodniczącym Zarządu Sekcji Naukowej Psychoterapii Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego oraz prezesem zarządu Mental Path Group Sp. z o.o., której jednym z ośrodków jest Centrum Terapii Synteza.

Przeczytaj także: „Agnieszka Słopień ponownie konsultantem krajowym”.

Menedzer Zdrowia facebook


 
© 2024 Termedia Sp. z o.o. All rights reserved.
Developed by Bentus.