Wyślij
Udostępnij:
 
 
Józefa Szczurek-Żelazko: Bez samorządów nie poprawimy sytuacji w ochronie zdrowia
 
Działy: Aktualności
- Współpraca samorządów z rządem jest konieczna do poprawy sytuacji służby zdrowia w naszym kraju. Bez samorządów nie jesteśmy w stanie zmienić polskiej służby zdrowia - powiedziała wiceminister w Jasionce pod Rzeszowem.
- W tym roku chcemy współpracować, aby te zmiany, które zaplanowaliśmy, nastąpiły - dodała Józefa Szczurek-Żelazko, która uczestniczyła w drugim Ogólnopolskim Forum Samorządów.

- Przed rozpoczęciem forum odczytano list prezydenta Andrzeja Dudy. Prezydent podkreślił w nim, że wyzwania dotyczące samorządności w Polsce należy dostrzegać kompleksowo i w dłużej perspektywie czasowej. W liście, który odczytał Adam Kwiatkowski, sekretarz stanu w Kancelarii Prezydenta RP, prezydent Duda zaznaczył, że bardzo ceni sobie udział środowiska samorządowego w ogólnonarodowej debacie nad fundamentami ustrojowymi, która wskaże kierunki zmian w ustawie zasadniczej - informuje Polska Agencja Prasowa.

Zachęcamy do polubienia profilu "Menedżera Zdrowia" na Facebooku: www.facebook.com/MenedzerZdrowia i obserwowania konta na Twitterze: www.twitter.com/MenedzerZdrowia.
 
© 2019 Termedia Sp. z o.o. All rights reserved.
Developed by Bentus.
PayU - płatności internetowe