Wyślij
Udostępnij:
 
 
Minister Szumowski z rządowej limuzyny przesiadł się na rower
Źródło: KL, Super Express
Redaktor: Krystian Lurka |Data: 12.09.2018
 
 
Szef resortu zdrowia, który na co dzień dwoi się i troi, żeby Polacy byli zdrowsi, sam świeci dobrym przykładem. Z rządowej limuzyny przesiadł się na rower. "Super Express" donosi, że przyjeżdża nim nawet do pracy!
- Od kiedy doktor Łukasz Szumowski z gabinetu lekarskiego przeniósł się na ministerialne salony, rytm jego dnia wyznaczają oficjalne spotkania, posiedzenia rządu, narady ze współpracownikami. Minister zdrowia praktycznie nie odchodzi od biurka, a taki tryb życia to istne zabójstwo dla kręgosłupa - informuje "Super Express".

W trosce o zdrowie, minister wrócił więc ostatnio do swojej wielkiej pasji.

- Gdy pogoda i czas na to pozwalają wsiada na swój jednoślad i przyjeżdża nim do pracy. Z domu do pracy i z powrotem do pokonania ma około 30 kilometrów! Trzeba mieć niezłą kondycję, żeby pokonać taki dystans. Jednak dla ministra zdrowia to gratka. Łukasz Szumowski formę szlifuje nie tylko na rowerze. Raz w tygodniu trenuje boks - donosi "Super Express".

Przeczytaj także:"Aktor w szpitalu, czyli zatrudnią symulanta naśladującego objawy choroby" i "Audi A4 za jedną lekarską wypłatę? To możliwe".
 
© 2019 Termedia Sp. z o.o. All rights reserved.
Developed by Bentus.
PayU - płatności internetowe