Wyślij
Udostępnij:
 
 
Szukają świętego Graala
Źródło: KL, Twitter.com/JanuszCieszyński
Autor: Krystian Lurka |Data: 18.07.2018
 
 
- Nie jest to jeszcze Hackathon, ale w Ministerstwie Zdrowia szukamy najzdolniejszych młodych analityków, którzy chcieliby nam pomóc znaleźć świętego Graala efektywności w systemie ochrony zdrowia - poinformował wiceminister Janusz Cieszyński na Twitterze.
- Na zgłoszenia czekamy do 27 lipca - wyjaśnił Cieszyński i zachęca studentów trzeciego, czwartego i piątego roku studiów do udziału w pracach zespołu analitycznego zajmującego się poprawą efektywności operacyjnej systemu opieki zdrowotnej.

Zakres obowiązków to udział w pracach zespołu analitycznego zajmującego się poprawą efektywności operacyjnej systemu opieki zdrowotnej, opisanie wybranego przykładu rozpoznanej nieefektywności oraz przygotowanie koncepcji jej systemowej identyfikacji i przygotowanie projektu (rozwiązań), który przyczyni się do poprawy, wzrostu efektywności w wybranym obszarze.

Wymagania? Umiejętność analitycznego i systemowego myślenia, wiedza z zakresu statystyki i dobra znajomość MS Excel, a także znajomość języka SQL i pakietów statystycznych (np. R, SAS, Matlab).

Oferowane korzyści to możliwość realizacji ambitnego projektu mającego na celu poprawę funkcjonowania systemu ochrony zdrowia w Polsce, zdobycie interesującego doświadczenia, możliwość współpracy z ekspertami, poznanie zakresu działań Ministerstwa Zdrowia, możliwość udziału w szkoleniach i warsztatach, odpłatna forma udziału w realizacji zadania projektowego.

Aplikacje w formie CV oraz eseju konkursowego na temat „Zdrowie w erze Big Data – jak analiza danych może przyczynić się do poprawy efektywności systemu opieki zdrowotnej w Polsce?” należy składać elektronicznie na adres: szkoleniai@mz.gov.pl, do 27 lipca 2018 roku.

Więcej o konkursie na stronie Ministerstwa Zdrowia w zakładce: " Konkurs na odpłatny udział w zadaniu projektowym realizowanym w Ministerstwie Zdrowia".
 
© 2019 Termedia Sp. z o.o. All rights reserved.
Developed by Bentus.
PayU - płatności internetowe