Wyślij
Udostępnij:
 
 
www.michal-zembala.pl

Uważasz, że wirusa SARS-COV-2 nie ma? Zapraszam na nasze oddziały

Redaktor: Krystian Lurka |Data: 13.04.2021
 
 
– Każdego, kto ma odwagę napisać, że wirusa nie ma, że to spiskowa teoria, zachęcam do pomocy – zwrócił się do koronasceptyków na Facebooku dr hab. Michał Zembala ze Śląskiego Centrum Chorób Serca.
– Otwarliśmy nasz niewielki oddział parę dni temu i nie mamy już miejsc – 20 łóżek zajętych. Kolejny 21 wykorzystywanych jest na intensywnej terapii – dla pacjentów podłączonych do respiratorów, ECMO, w stanach bardzo ciężkich. Każdego, kto pod postem ma wewnętrzną odwagę napisać, że to bzdura, że wirusa nie ma, że to spiskowa teoria, zachęcam do pomocy. Każde ręce się przydadzą, by przynieść chorym wody, pomóc przejść do toalety, poprawić maskę z tlenem, wykręcić numer do żony lub męża i przytrzymać telefon przy uchu. Będziesz mogła, mógł przyjść bez kombinezonu, bez maski, bez rękawiczek, by ci, którzy odchodzą, widzieli pomocną twarz bez gogli – napisał kardiochirurg w poście, który udostępniamy.

Czy ktoś odpisał? Dowiedz się, klikając na wpis kardiochirurga.Przeczytaj także: „Ilu jest hospitalizowanych z koronawirusem?”

 
© 2021 Termedia Sp. z o.o. All rights reserved.
Developed by Bentus.
PayU - płatności internetowe