Wyślij
Udostępnij:
 
 

Wyróżnienia w "Sukcesie Roku" trafią w ręce...

Źródło: KL/BL
Redaktor: Krystian Lurka |Data: 07.01.2019
 
 
Tagi: Sukces Roku
W tej edycji "Sukcesu Roku" przyznano także Nagrody Specjalne "Menedżera Zdrowia". W czwartek (10 stycznia) otrzymają je firma MedApp za projekt CarnaLife Holo, który pomaga zwizualizować skany badań tomografii komputerowej, rezonansu magnetycznego czy echa serca w 3D i spółka Polmedi za opracowanie systemu telemedycznego iWound do zarządzania zdalnymi konsultacjami w obszarze leczenia ran. Konsultantem merytorycznym systemu jest prof. Tomasz Banasiewicz.
Projekt CarnaLife Holo – inżynierowie z MedApp
Carna Life to innowacyjne narzędzie, przy pomocy którego pacjenci w bardzo prosty sposób mogą rejestrować swoje badania, a lekarze je opisywać. W miarę przybywania danych, statystyki stają się coraz bardziej kompletne, co przekłada się na komfort pracy specjalistów. Wystarczy bowiem jeden rzut oka, aby wspomóc lekarza w postawieniu diagnozy. Całość z danymi teleadresowymi pacjenta sprawia, że raport z badania powstały dzięki Carna Life jest profesjonalnie przygotowaną dokumentacją.

Projekt iWound – konsultant merytoryczny projektu
iWound to system telemedyczny stworzony do wsparcia procesu zdalnego leczenia ran. Szpitalom umożliwia zdalny monitoring ran pooperacyjnych. Przychodniom i konsultantom realizację zdalnych konsultacji ran. Pacjentom stały kontakt z konsultantem i możliwość zdalnej weryfikacji stanu zdrowia. Konsultantem projektu jest prof. Tomasz Banasiewicz, szef Oddziału Klinicznego Chirurgii Ogólnej, Endokrynologicznej i Onkologii Gastroenterologicznej Szpitala Klinicznego im. Heliodora Święcickiego UM w Poznaniu.

Nagrody "Sukces Roku 2018 w Ochronie Zdrowia" przyznawane są w dziesięciu kategoriach. Wręczenie statuetek odbędzie się podczas okolicznościowej gali, 10 stycznia 2019 roku, na Zamku Królewskim w Warszawie.

Przeczytaj także: "Ciemięga: Antyszczepionkowcy mnie wkurzyli" i "Marian Zembala: Nie wolno uciekać od trudnego pacjenta".
 
© 2020 Termedia Sp. z o.o. All rights reserved.
Developed by Bentus.
PayU - płatności internetowe