Wyślij
Udostępnij:
 
 
Pixabay

Zapisz się na bezpłatny cykl comiesięcznych wykładów o ochronie zdrowia

Autor: Krystian Lurka |Data: 09.11.2019
 
 
Trwa rekrutacja do trzeciej edycji Akademii Formedis, czyli cyklu comiesięcznych eksperckich wykładów dla studentów zdrowia publicznego, pozostałych kierunków medycznych, kierunków ekonomicznych, prawa i uczących się na innych kierunkach, którzy są zainteresowani pracą zawodową w obszarze zdrowia. Chcesz być słuchaczem akademii? Zgłoś się, do końca 17 listopada trwa rekrutacja. „Menedżer Zdrowia” ponownie został partnerem inicjatywy.
Akademia Formedis to projekt edukacyjny organizowany przez Formedis Medical Management & Consulting we współpracy z biurem karier Uniwersytetu Medycznego im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu.

Po co?

- Bo jednym z istotnych problemów, z jakimi borykają się polskie szpitale jest brak profesjonalnych menedżerów ochrony zdrowia. Akademia Formedis to próba zainteresowania studentów zarządzaniem w ochronie zdrowia, z nadzieją, że to oni będą w przyszłości stanowić wykwalifikowaną kadrę menedżerską - mówi Piotr Magdziarz, ekspert i założyciel Formedis Medical Management & Consulting.

Magdziarz podkreśla, że w poprzednich edycjach zainteresowanie projektem wśród studentów przerosło ich oczekiwania, co potwierdza potrzebę szkolenia młodej kadry menedżerskiej w ochronie zdrowia.

Wykłady będą dotyczyć zarządzania, marketingu, prawa i finansów.

Rekrutacja uczestników trwa do 17 listopada, cykl comiesięcznych spotkań rozpocznie wykład inauguracyjny, który odbędzie się 27 listopada w Centrum Kongresowo-Dydaktycznym UMP przy ul. Przybyszewskiego 37 w Poznaniu.

Więcej o projekcie i rekrutacji na stronie internetowej: www.facebook.com/AkademiaFormedis.

Przeczytaj także: "Ona i on, czyli publiczna służba zdrowia i prywatny sektor", "Matematyka Szumowskiego i Morawieckiego" i "Paweł Magdziarz o doradztwie transakcyjnym".

Zachęcamy do polubienia profilu „Menedżera Zdrowia” na Facebooku: www.facebook.com/MenedzerZdrowia i obserwowania kont na Twitterze i LinkedInie: www.twitter.com/MenedzerZdrowia i www.linkedin.com/MenedzerZdrowia.
 
© 2020 Termedia Sp. z o.o. All rights reserved.
Developed by Bentus.
PayU - płatności internetowe