Specjalizacje, Kategorie, Działy

O taryfikacji świadczeń na konferencji Opieka Paliatywna w Polsce 2024

Udostępnij:
Już 5 i 6 kwietnia w Warszawie odbędzie się XIII edycja konferencji poświęconej opiece nad nieuleczalnie chorymi. Zaproszenie do udziału w wydarzeniu przyjęli decydenci z Agencji Oceny Technologii Medycznych i Taryfikacji.
Obecność na konferencji potwierdziły Magdalena Dzierwa, dyrektor Wydziału Taryfikacji AOTMiT, oraz Joanna Miszczak, kierownik Wydziału Taryfikacji AOTMiT. Nasi goście wystąpią w roli ekspertów w panelu poświęconym taryfikacji świadczeń z zakresu opieki paliatywnej i hospicyjnej. Uczestnicy będą mieli zatem możliwość dokładnego zapoznania się z zasadami wyceny oraz podziału zadań w tym zakresie w ramach kontraktów placówek. To niewątpliwie cenna wiedza dla osób zarządzających ośrodkami opiekuńczymi, które będą mogły rozwiać swoje wątpliwości w bezpośrednich rozmowach.

Podczas wydarzenia nie zabraknie oczywiście wiedzy stricte medycznej. Specjaliści zaproszeni przez Komitet Naukowy – dr hab. n. med. Aleksandrę Ciałkowską-Rysz oraz dr. hab. n. med. Tomasza Dzierżanowskiego – przedstawią między innym wybrane aspekty pediatrycznej opieki paliatywnej i standardy postępowania w wybranych sytuacjach klinicznych. Odrębne sesje poświęcone zostaną również pracy pielęgniarek oraz problemom systemowym.


REJESTRACJA

 
Redaktor prowadzący:
dr n. med. Katarzyna Stencel - Oddział Onkologii Klinicznej z Pododdziałem Dziennej Chemioterapii, Wielkopolskie Centrum Pulmonologii i Torakochirurgii im. Eugenii i Janusza Zeylandów w Poznaniu
 
© 2024 Termedia Sp. z o.o. All rights reserved.
Developed by Bentus.