Specjalizacje, Kategorie, Działy

Webinar Best Trials, Best Results, Best Journals – część 5 i 6

Udostępnij:
Zapraszamy na dwa kolejne spotkania w ramach cyklu webinarów dotyczących raka płuca, z uwzględnieniem najnowszych i najważniejszych badań, rezultatów i czasopism w tym obszarze. Webinary odbędą się 5 i 19 września – start obu o godz. 19.00.
Podczas piątego webinaru eksperci porozmawiają o konstrukcji i analizie statystycznej oraz wynikach i analizie bezpieczeństwa badania klinicznego CheckMate 7TT. Omówią także wymagania diagnostyki przedoperacyjnej w leczeniu okołooperacyjnym niedrobnokomórkowego raka płuca.

Podczas szóstej części specjaliści porozmawiają o konstrukcji i analizie statystycznej oraz wynikach i analizie bezpieczeństwa badania klinicznego MARIPOSA-2. Przedstawią także aktualne zalecenia i rekomendacje oraz przyszłość leczenia chorych z NDRP i progresją po ozymertynibie.

Kierownikiem naukowym cyklu webinarów jest prof. dr hab. n. med. Dariusz M. Kowalski, sekretarz generalny Polskiej Grupy Raka Płuca.

Zapraszamy do bezpłatnej rejestracji!

REJESTRACJA
 
Redaktor prowadzący:
dr n. med. Katarzyna Stencel - Oddział Onkologii Klinicznej z Pododdziałem Dziennej Chemioterapii, Wielkopolskie Centrum Pulmonologii i Torakochirurgii im. Eugenii i Janusza Zeylandów w Poznaniu
 
© 2024 Termedia Sp. z o.o. All rights reserved.
Developed by Bentus.