Specjalizacje, Kategorie, Działy

Ostatnie wolne miejsca na 12. Kongres Starzenia

Udostępnij:
Zapraszamy do skorzystania z ostatniej szansy na udział w 12. edycji Ogólnopolskiego Kongresu Starzenia – od 23 do 25 maja br. w Gdańsku. Miejsca są dostępne w pakiecie z nowym wydarzeniem w kalendarzu Termedii – Kongresem Medycyny przez Przypadki.
Kongres Starzenia to trzydniowe wydarzenie dostarczające kompletnej wiedzy interdyscyplinarnej niezbędnej do właściwego prowadzenia pacjentów powyżej 65. roku życia. Na uczestników czekają m.in. sesje z zakresu kardiologii, pulmonologii, psychiatrii czy neurologii. Kierownikiem naukowym gdańskiej konferencji jest prof. dr hab. n. med. Tomasz Grodzicki.

Kongres Medycyny przez Przypadki odbędzie się natomiast 19 i 20 kwietnia br. w Gdyni. Podczas spotkania zostaną zaprezentowane konkretne przypadki pacjentów cierpiących na schorzenia kardiologiczne, metaboliczne bądź pokrewne, wraz z proponowanymi ścieżkami terapii. Omówione zostaną tematy hipercholesterolemii, cukrzycy, otyłości, przewlekłej choroby nerek, zespołu kruchości, istotnego zwężenia tętnicy wieńcowej i szyjnej, a także przewlekłej niewydolności żylnej oraz nadciśnienia. Kierownikami naukowymi kongresu są prof. dr hab. n. med. Piotr Dobrowolski oraz prof. dr hab. n. med. Aleksander Prejbisz.

Zapraszamy do szybkiego podjęcia decyzji i zagwarantowania sobie udziału w obu wydarzeniach!

PROGRAM KONGRESU MEDYCYNY PRZEZ PRZYPADKI


REJESTRACJA NA OBA WYDARZENIA
 
© 2024 Termedia Sp. z o.o. All rights reserved.
Developed by Bentus.