Specjalizacje, Kategorie, Działy
Wyślij
Udostępnij:
 
 

Prof. Piotr Jankowski zaprasza na II Ogólnopolską Konferencję Kardiologia i Choroby Metaboliczne Wieku Podeszłego ►

Redaktor: Bartosz Aleksandrowicz |Data: 28.07.2022
 
 
– Każdy znajdzie coś interesującego dla siebie w programie konferencji – zapewnia prof. dr hab. n. med. Piotr Jankowski w zaproszeniu na wydarzenie otwierające rok 2023.
Premierowa edycja konferencji Kardiologia i Choroby Metaboliczne Wieku Podeszłego okazała się dużym sukcesem. Na wydarzenie organizowane w formule online zarejestrowało się niemal pięciuset uczestników. Tym razem prof. dr hab. n. med. Piotr Jankowski zaprasza wszystkich zainteresowanych lekarzy, farmaceutów i przedstawicieli medycznych na spotkanie w formule stacjonarnej w Warszawie.

Pierwszego dnia zaproszeni eksperci skupią się na dotykających osób starszych zaburzeniach metabolizmu, takich jak dyslipidemia, otyłość oraz cukrzyca, i ich naturalnych konsekwencjach. Drugi dzień poświęcony zostanie chorobom układu krążenia, a wśród tematów pojawią się między innymi nadciśnienie tętnicze, niewydolność serca, choroba wieńcowa, migotanie przedsionków, komorowe zaburzenia rytmu oraz wady zastawkowe. Zapraszamy do obejrzenia zaproszenia na konferencję.II Ogólnopolska Konferencja Kardiologia i Choroby Metaboliczne Wieku Podeszłego odbędzie się w Warszawie 11 i 12 stycznia 2023 roku. Zapraszamy!

REJESTRACJA
 
facebook linkedin twitter
© 2022 Termedia Sp. z o.o. All rights reserved.
Developed by Bentus.