Specjalizacje, Kategorie, Działy

W gąszczu różnych szczepionek

Udostępnij:
Znamy już szczegółowy program II Konferencji Dialogi Wakcynologiczne, która odbędzie się pod koniec lutego w Poznaniu.
Zapraszamy do Poznania na konferencję szkoleniową – 24 lutego br. Jej kierownikiem naukowym jest prof. dr hab. n. med. Jacek Wysocki, kierownik Katedry i Zakładu Profilaktyki Zdrowotnej, Wydziału Nauk o Zdrowiu Uniwersytetu Medycznego im. Karola Marcinkowskiego, założyciel i przewodniczący Zarządu Głównego Polskiego Towarzystwa Wakcynologii.

W trakcie jednodniowego spotkania uczestnicy będą mieli okazję zapoznać się z najnowszymi doniesieniami z dziedziny wakcynologii. Wśród bieżących tematów pojawią się pytania dotyczące zasadności szczepień przeciwko półpaścowi, aktualnych kierunków zapobiegania zakażeniom RSV czy też przydatności i skuteczności różnych szczepionek stosowanych przeciwko tym samym drobnoustrojom.

W programie nie mogło zabraknąć sesji studium przypadków klinicznych. Eksperci będą zatem prezentować i analizować sytuacje z własnej praktyki klinicznej, dotyczące np. przypadków krztuśca w grupie przedszkolnej, przypadków pogryzienia przez psa w kontekście profilaktyki wścieklizny czy też wypadków komunikacyjnych w kontekście profilaktyki tężca.

Szczegółowy program dostępny jest poniżej:

ZOBACZ PROGRAM


Zarejestruj się już dziś!

REJESTRACJA
 
© 2024 Termedia Sp. z o.o. All rights reserved.
Developed by Bentus.