Specjalizacje, Kategorie, Działy

Dr Maria Brzegowy o szczegółach konferencji dla pacjentów bariatrycznych ►

Udostępnij:
7 września br. odbędzie się konferencja skierowana do pacjentów przygotowujących się do operacji bariatrycznej oraz tych, którzy już ją przeszli. Wydarzenie odbędzie się w formule hybrydowej – stacjonarnie w Poznaniu oraz online.
Głównym celem konferencji Bariastyczna CHLOedukacja jest umożliwienie pacjentom zmagającym się z chorobą otyłościową uzyskania wiedzy w zakresie chirurgicznych metod jej leczenia – dotyczącej przygotowania do operacji bariatrycznej, jej przebiegu oraz procesu rekonwalescencji.

Program obejmuje szeroki zakres tematów, które zaprezentują specjaliści pracujący na co dzień z pacjentami bariatrycznymi – chirurg bariatra, psycholog bariatryczny, fizjoterapeuta, specjalista suplementacji bariatrycznej oraz dietetycy bariatryczni.

O tym, czego można się spodziewać, decydując się na udział w wydarzeniu, opowiada dr Maria Brzegowy, dietetyk kliniczny, która wraz z Patrycją Przybylską pełnią kierownictwo naukowe nad konferencją.PROGRAM KONFERENCJI


Uczestnictwo w konferencji Bariastyczna CHLOedukacja to doskonała okazja, aby dowiedzieć się więcej o operacjach bariatrycznych, zyskać wsparcie od specjalistów i nawiązać kontakt z innymi pacjentami, którzy podzielają podobne doświadczenia w zakresie leczenia otyłości.

Do zobaczenia już 7 września w Poznaniu oraz online!

REJESTRACJA
 
 
 
© 2024 Termedia Sp. z o.o. All rights reserved.
Developed by Bentus.