Specjalizacje, Kategorie, Działy
Wyślij
Udostępnij:
 
 

X Konferencja Naukowa RAK ODBYTNICY – CZEGO JESZCZE NIE WIEMY?

Redaktor: Krzysztof Zielonka |Data: 12.10.2021
 
 
Jubileuszowa, dziesiąta już edycja konferencji naukowej RAK ODBYTNICY – CZEGO JESZCZE NIE WIEMY? odbędzie się online 26 i 27 listopada 2021. Grono specjalistów: chirurgów, onkologów klinicznych, radioterapeutów oraz gastroenterologów będzie dyskutować na temat wciąż zmieniającego się leczenia tej choroby. Zaprezentowane zostaną nowości terapeutyczne z ostatnich miesięcy.
W tym roku uczestnicy wydarzenia zapoznają się m.in. z tematyką chirurgii robotowej oraz systemu „watch and wait”. Zostaną również omówione wyniki leczenia raka odbytnicy – zarówno w ośrodku bydgoskim, jak i w innych ośrodkach.

Przewodniczącym komitetu naukowego jest prof. Wojciech Zegarski, a wiceprzewodniczącymi dr Michał Jankowski oraz dr Bartosz Skonieczny.

Udział w e-konferencji na żywo jest bezpłatny. Zapraszamy również do wykupienia dostępu do nagranych wykładów, które będzie można obejrzeć przez 30 dni od zakończenia konferencji.

ZAREJESTRUJ SIĘ
 
Patronat naukowy portalu:
Prof. dr hab. n. med. Grażyna Rydzewska, Kierownik Kliniki Gastroenterologii CSK MSWiA
Redaktor prowadzący:
Prof. dr hab. n. med. Piotr Eder, Katedra i Klinika Gastroenterologii, Żywienia Człowieka i Chorób Wewnętrznych Uniwersytetu Medycznego im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu
 
facebook linkedin twitter
© 2021 Termedia Sp. z o.o. All rights reserved.
Developed by Bentus.
PayU - płatności internetowe