Wyślij
Udostępnij:
 
 

Comarch medNote – kompletny system dla gabinetów lekarskich

Źródło: Comarch
Autor: Krystian Lurka |Data: 05.11.2019
 
 
Tagi: Comarch
Wypełnij formularz i otrzymaj kod rabatowy, dzięki któremu przetestujesz system Comarch medNote przez trzy miesiące za darmo. Comarch medNote to intuicyjny system do obsługi gabinetów lekarskich, który usprawnia wypełnianie dokumentacji medycznej, rozliczenia i pozostałe formalności.
Jest narzędziem webowym, działającym na każdym komputerze z dostępem do Internetu. Nie wymaga instalacji ani dodatkowego sprzętu informatycznego. Wspiera lekarzy, ułatwia ich pracę i pozwala przeznaczyć więcej czasu na kontakt z pacjentami. Co ważne, system umożliwia wystawianie e-recepty, obowiązkowej od 1 stycznia 2020 r.

Funkcjonalności Comarch medNote to:
- łatwe wystawianie e-recept, skierowań i innych dokumentów medycznych,
- rejestracja pacjentów bezpośrednio przez lekarza, rejestratora medycznego lub portal ZnanyLekarz.pl,
- możliwość przechowywania dokumentacji obejmującej dane medyczne, osobowe, badania oraz historię wizyt,
- dostęp do medNote Scanner - aplikacji umożliwiającej skanowanie i wprowadzanie do systemu papierowych dokumentów przy pomocy smartfona,
- integracja z systemem e-WUŚ.Przeczytaj także: "White paper "Punkt Diagnostyczny Comarch – Opieka medyczna niezależnie od miejsca i czasu” do ściągnięcia".

Zachęcamy do polubienia profilu "Menedżera Zdrowia" na Facebooku: www.facebook.com/MenedzerZdrowia i obserwowania kont na Twitterze i LinkedInie: www.twitter.com/MenedzerZdrowia i www.linkedin.com/MenedzerZdrowia.
 
© 2020 Termedia Sp. z o.o. All rights reserved.
Developed by Bentus.
PayU - płatności internetowe