Wyślij
Udostępnij:
 
 

Czesław Hoc na liście rezerwowych… ministrów zdrowia

Źródło: BL, Wprost
Redaktor: Bartłomiej Leśniewski |Data: 12.06.2017
 
 
Odkąd Konstanty Radziwiłł został ministrem zdrowia trwa… rozpisywanie listy jego rezerwowych. Mieliby zastąpić go w grze, gdyby stracił zaufanie głównego selekcjonera. Do listy rezerwowych, po Elżbiecie Rafalskiej, dołączył Czesław Hoc.
Do nowej listy rezerwowych dołączyli go dziennikarze „Wprost”.

Niedawno wskazywano, że Elżbieta Rafalska, odpowiedzialna w rządzie za politykę społeczną miałaby stanąć na czele superresortu zdrowia i polityki społecznej. Zaprzeczyła sama zainteresowana.

Szukając ewentualnego następcy Konstantego Radziwiłła dziennikarze „Wprost” dotarli do projektu, który na tym stanowisku docelowo przewiduje Czesława Hoca, wieloletniego posła PiS, obecnie europarlamentarzystę tej partii.

Czesław Hoc to lekarz, specjalista chorób wewnętrznych, medycyny rodzinnej i endokrynologii. Jest absolwentem Pomorskiej Akademii Medycznej w Szczecinie. Przez 19 lat wykładałem przedmioty medyczne w Liceum Medycznym i Policealnym Studium Fizjoterapii w Kołobrzegu. W Sejmie z PiS od roku 2005, obecnie Sejm zastąpił na Europarlament. „Wprost” przypomina, że jest bliskim współpracownikiem Jarosława Kaczyńskiego i Joachima Brudzińskiego, wicemarszałka Sejmu.
 
© 2021 Termedia Sp. z o.o. All rights reserved.
Developed by Bentus.
PayU - płatności internetowe