Wyślij
Udostępnij:
 
 
Fedorowski: Podczas "HHM 2019" powiemy o bezpieczeństwie szpitali i zaprezentujemy kilka raportów
Autor: Krystian Lurka |Data: 02.06.2019
 
 
Tematem przewodnim "Hospital & Healthcare Management 2019" będzie bezpieczeństwo podmiotów leczniczych. - Wspólnie z przedstawicielami Ministerstwa Zdrowia, Narodowego Funduszu Zdrowia, prawnikami, menedżerami praktykami, naukowcami i ekspertami podzielimy się wiedzą na temat ochrony danych i cybersecurity, zarządzania ryzykiem, medycyny personalizowanej, bezpieczeństwa kadrowego i finansowego - wyjaśnia Jarosław J. Fedorowski, przewodniczący Rady Programowej "Hospital Management 2019".
Fedorowski jednocześnie podkreśla, że podczas konferencji zaprezentowane zostaną wyniki raportów. Jakich Między innymi "Niedobór talentów w branży medycznej", "Badanie Satysfakcji Dyrektorów Polskich Szpitali" i materiał dotyczący polityki antynikotynowej w szpitalach.

- Omówimy program wymiany menedżerów "Hope Exchange 2019" i porozmawiamy o porozmawiamy o najnowszych praktykach w obszarze evidence based healthcare management - dodaje Jarosław J. Fedorowski.

O czym jeszcze będzie mowa? Przeczytaj program szczegółowy: www.termedia.pl/Hospital&HealthcareManagement2019/Programszczegółowy.

Szczegółowe informacje dotyczące konferencji znajdują się na stronie: www.termedia.pl/Hospital&HealthcareManagement2019.

Na konferencję można zarejestrować się na stronie: www.termedia.pl/Hospital&HealthcareManagement2019/Rejestracja.

Zachęcamy do polubienia profilu "Menedżera Zdrowia" na Facebooku: www.facebook.com/MenedzerZdrowia i obserwowania kont na Twitterze i LinkedInie: www.twitter.com/MenedzerZdrowia i www.linkedin.com/MenedzerZdrowia.
 
© 2019 Termedia Sp. z o.o. All rights reserved.
Developed by Bentus.
PayU - płatności internetowe