Wyślij
Udostępnij:
 
 
Na rezonans do galerii handlowej? A w zasadzie dlaczego nie…
Źródło: BL, Affidea
Redaktor: Bartłomiej Leśniewski |Data: 09.10.2018
 
 
Centra medyczne powstają w lokalizacjach coraz bliższych codziennego życia. Od teraz w galerii „Metropolia” w Gdańsku można skorzystać, między innymi, z rezonansu magnetycznego i tomografii komputerowej.
Do najemców galerii handlowej usytuowanej w samym sercu Wrzeszcza dołączyło właśnie Centrum Medyczne Affidea. Odwiedzający „Metropolię” mogą teraz w tym samym miejscu zrobić zakupy i skorzystać z badań diagnostycznych, a już wkrótce będą także mogli odbyć konsultację u lekarza specjalisty w zakresie ortopedii i neurologii czy też wykonać badania laboratoryjne.

– Chcemy ułatwiać naszym pacjentom dostęp do diagnostyki. Dzięki temu, że nasze centrum medyczne jest zlokalizowane w galerii handlowej mogą oni połączyć badania z innymi codziennymi aktywnościami, w jednym miejscu zrobić zakupy, pójść do kina i zadbać o swoje zdrowie – mówi Paweł Skulski, dyrektor regionu pomorskiego Affidea.

Affidea to międzynarodowa sieć centrów diagnostycznych oraz radioterapii onkologicznej z ponad 20-letnim doświadczeniem. Działa w szestanastu europejskich krajach.

Zachęcamy do polubienia profilu "Menedżera Zdrowia" na Facebooku: www.facebook.com/MenedzerZdrowia i obserwowania konta na Twitterze: www.twitter.com/MenedzerZdrowia.
 
© 2019 Termedia Sp. z o.o. All rights reserved.
Developed by Bentus.
PayU - płatności internetowe