Wyślij
Udostępnij:
 
 
materiały prasowe

Nowa prezes zarządu Impel Catering

Źródło: Materiały prasowe
Redaktor: Krystian Lurka |Data: 03.03.2022
 
 
Elżbieta Kantowicz objęła stanowisko prezesa zarządu spółki Impel Catering, działającej w obszarze żywienia zbiorowego w placówkach medycznych. Nowa prezes będzie łączyć obowiązki z dotychczas pełnioną funkcją dyrektora handlowego firmy.
– Nominacja na stanowisko prezesa zarządu jest dla mnie ogromnym wyróżnieniem. Funkcjonuję od lat w strukturach spółki Impel Catering i jestem dumna z naszych osiągnięć. Firma działa w trudnych warunkach nieuregulowanego rynku żywienia zbiorowego w szpitalach, a mimo to stworzyliśmy rozwiązanie nie tylko zapewniające wysoki standard żywienia, ale także mogące przynieść szpitalowi wiele oszczędności i usprawnień administracyjnych – ocenia Elżbieta Kantowicz w komunikacie opublikowanym przez Impel Catering.

O nowej prezes
Poza strukturami spółki Elżbieta Kantowicz pełni funkcję prezesa Kujawsko-Pomorskiego Oddziału Federacji Przedsiębiorców Polskich. Jest także wiceprzewodniczącą Kujawsko-Pomorskiej Wojewódzkiej Rady Dialogu Społecznego, gdzie aktywnie uczestniczy w opiniowaniu projektów strategii rozwoju województwa oraz tworzeniu rekomendacji rozwiązań i propozycji zmian legislacyjnych.

Elżbieta Kantowicz jest związana z rynkiem HoReCa od 16 lat. Swoje doświadczenie budowała w dziale sprzedaży Impel Catering, współpracując z klientami z wielu branż. Specjalizuje się przede wszystkim w obszarze współpracy ze szpitalami, a w szczególności outsourcingu usług żywienia pacjentów. Pełniła między innymi funkcję dyrektora ds. sprzedaży, a ostatnio dyrektora handlowego grupy produktowej Catering, w skład której wchodzą spółki zależne od Impel. Będzie łączyć obowiązki prezesa zarządu spółki Impel Catering z ostatnio zajmowanym stanowiskiem.

Z wykształcenia dziennikarka, politolog, absolwentka podyplomowego studium stosunków międzynarodowych i dyplomacji, trener biznesu z zamiłowaniem do psychologii i rozwoju osobistego. Prywatnie mama dwóch córek.

Przeczytaj także: „Nowy zarządzający w LUX MED”, „Bartosz Fiałek zastępcą dyrektora” i „Nowa wiceprezes w Narodowym Funduszu Zdrowia”.

 
© 2022 Termedia Sp. z o.o. All rights reserved.
Developed by Bentus.