Wyślij
Udostępnij:
 
 

Nowy termin „Top Medical Trends 2020”

Autor: Krystian Lurka |Data: 03.03.2020
 
 
Odpowiadając na apel głównego inspektora sanitarnego z 2 marca 2020 r., który z uwagi na kluczową rolę profesjonalistów medycznych w prewencji szerzenia się zakażeń rekomenduje odwołanie konferencji i wydarzeń branżowych z udziałem osób wykonujących zawody medyczne, termin XIV Kongresu „Top Medical Trends” został przełożony. Wydawnictwo Termedia prosi o zapisanie w kalendarzach, że konferencja odbędzie się od 26 do 28 czerwca 2020 r.
Oświadczenie prof. dr hab. Jacka Wysockiego, przewodniczącego Rady Naukowej Kongresu „Top Medical Trends 2020”, dr hab. Agnieszki Mastalerz-Migas, sekretarz Rady Naukowej Kongresu „Top Medical Trends 2020” i Janusza Michalaka, przewodniczącego Komitetu Organizacyjnego Kongresu „Top Medical Trends 2020”, prezesa wydawnictwa Termedia:
- Szanowni Państwo, informujemy, że zbliżający się termin XIV Kongresu „Top Medical Trends” został przełożony. Powodem jest rozwijająca się zła sytuacja epidemiologiczna dotycząca COVID-19, czyli zakażenia koronawirusem. Tym samym odpowiadamy na apel głównego inspektora sanitarnego z 2 marca 2020 r., który z uwagi na kluczową rolę profesjonalistów medycznych w prewencji szerzenia się zakażeń rekomenduje odwołanie konferencji i wydarzeń branżowych z udziałem osób wykonujących zawody medyczne. Nie spotkamy się, jak planowano w dniach 20-22 marca 2020 r., ale jednocześnie chcemy zaprosić wszystkich Państwa do Poznania na tegoroczny kongres w nowym terminie – 26-28 czerwca 2020 r.

Mamy nadzieję, że podjęta przez nas decyzja spotka się z Państwa zrozumieniem i że żadne wydarzenia nie przeszkodzą nam w tegorocznym spotkaniu na „Top Medical Trends 2020”.
 
© 2022 Termedia Sp. z o.o. All rights reserved.
Developed by Bentus.