Wyślij
Udostępnij:
 
 

Pomyłka banku spermy: śliczna mulatka zamiast uroczej, białej blondynki

Źródło: BL, TVN24
Redaktor: Aleksandra Lang |Data: 06.10.2014
 
 
Kobieta z Ohio pozywa bank nasienia, który pomylił probówki i sprzedał jej spermę pochodzącą od Afroamerykanina. - To miało być dziecko z blond włosami i niebieskimi oczami - tłumaczyła w rozmowie z CNN. Deklaruje jednak, że razem z partnerką bardzo pokochały maleństwo.
-Jennifer Cramblett i Amanda Zinkon zapragnęły mieć dziecko. O pomoc zwróciły się do banku spermy, w którym kupiły nasienie - jak im się wydawało - pochodzące od białego mężczyzny.Cramblett poddała się zabiegowi zapłodnienia in vitro w 2011 roku. Kiedy była w piątym miesiącu ciąży, razem z partnerką zwróciła się do banku spermy o kolejną próbkę nasienia - podaje TVN24.

- Przeżyłam szok, bo w trakcie rozmowy telefonicznej okazało się, że mówimy o próbce nasienia z innym numerem. Powiedzieli: momencik, musimy to jeszcze sprawdzić - wspominała tamte chwile w rozmowie z CNN Cramblett. - Po chwili spytano mnie, czy prosiła o próbkę od dawcy, który jest Afroamerykaninem. Powiedziałam: nie!

Cramblett wyjaśniła, że prosiła o taką próbkę, by dziecko miało blond włosy i niebieskie oczy, jak jej partnerka. Okazało się, że bank pomylił próbki i przekazał Cramblett i Zinkon nasienie pochodzące od Afroamerykanina. W sierpniu 2012 roku na świat przyszła Payton, śliczna mulatka. Kobiety nie wyjaśniają, dlaczego zdecydowały się zaskarżyć bank spermy po dwóch latach od narodzin córki.
 
© 2020 Termedia Sp. z o.o. All rights reserved.
Developed by Bentus.
PayU - płatności internetowe