Wyślij
Udostępnij:
 
 
Rozdanie dyplomów E-MBA w ochronie zdrowia podczas "Hospital & Healthcare Management"
Autor: Krystian Lurka |Data: 11.06.2019
 
 
W czwartek o godz. 18 rozpocznie się sesja o E-MBA w ochronie zdrowia. Podczas panelu Jarosław J. Fedorowski, prezes Polskiej Federacji Szpitali i przewodniczący Rady Programowej "Hospital Management 2019", Janusz Michalak, redaktor naczelny "Menedżera Zdrowia" i prezes zarządu wydawnictwo Termedia, a także Piotr Szynkiewicz, prezes zarządu Prometriq Akademia Zarządzania, wręczą dyplomy słuchaczom kursu.
- E-MBA w ochronie zdrowia to kurs zarządzania składający się z sesji stacjonarnych, szkoleń e-learningowych oraz pracy własnej z wykorzystaniem dostarczonych przez organizatora materiałów. Nazwa e-MBA nawiązuje do formuły realizacji kursu oraz jego celu, którym jest aktualizacja wiedzy menedżerów sektora zdrowia. Kurs jest realizowanych przez Prometriq Akademię Zarządzania we współpracy z Polską Federacją Szpitali oraz wydawnictwem Termedia - wyjaśnia Szynkiewicz.

Sesja potrwa od godz. 18 do 18.45.

Od godz. 18 do 18.15 moderator sesji Piotr Szynkiewicz zrecenzuje książkę "Managing the Myths of Health Care" autorstwa Henry'ego Mintzberga.

Na godz. 18.15 zaplanowaliśmy ceremonię rozdania dyplomów.

O czym jeszcze będzie mowa? Przeczytaj program szczegółowy: www.termedia.pl/Hospital&HealthcareManagement2019/Programszczegółowy.

Szczegółowe informacje dotyczące konferencji znajdują się na stronie: www.termedia.pl/Hospital&HealthcareManagement2019.

Na konferencję można zarejestrować się na stronie: www.termedia.pl/Hospital&HealthcareManagement2019/Rejestracja.

Zachęcamy do polubienia profilu "Menedżera Zdrowia" na Facebooku: www.facebook.com/MenedzerZdrowia i obserwowania kont na Twitterze i LinkedInie: www.twitter.com/MenedzerZdrowia i www.linkedin.com/MenedzerZdrowia.
 
© 2019 Termedia Sp. z o.o. All rights reserved.
Developed by Bentus.
PayU - płatności internetowe