Wyślij
Udostępnij:
 
 
123RF

Więcej czasu na konsultacje społeczne ustawy refundacyjnej

Redaktor: Krystian Lurka |Data: 17.07.2021
 
 
Do 31 sierpnia – a nie jak wcześniej planowano 30 dni od daty publikacji, czyli 30 czerwca – resort zdrowia czeka na uwagi dotyczące projektu nowelizacji ustawy refundacyjnej. Informuje o tym wiceminister zdrowia Maciej Miłkowski w piśmie opublikowanym na stronie internetowej Rządowego Centrum Legislacji.
– W związku z kierowanymi do ministra zdrowia postulatami dotyczącymi przesunięcia terminu konsultacji publicznych projektu ustawy o zmianie ustawy o refundacji leków, środków spożywczych specjalnego przeznaczenia żywieniowego oraz wyrobów medycznych oraz niektórych innych ustaw opublikowanego 30 czerwca 2021 r. informuję, że termin uzgodnień, opiniowania i konsultacji publicznych zostaje wydłużony do 31 sierpnia 2021 r. – czytamy w piśmie podpisanym przez wiceministra Miłkowskiego, w którym informuje się, że uwagi można przesyłać – w wersji edytowalnej – na adres dep-pl@mz.gov.pl.

Jeśli chcesz ściągnąć dokument, kliknij w: Projekt ustawy o zmianie ustawy o refundacji leków, środków spożywczych specjalnego przeznaczenia żywieniowego oraz wyrobów medycznych oraz niektórych innych ustaw.

Przeczytaj także: „Projekt dużej nowelizacji ustawy refundacyjnej”.

 
© 2021 Termedia Sp. z o.o. All rights reserved.
Developed by Bentus.
PayU - płatności internetowe