Wyślij
Udostępnij:
 
 
Comarch

Wystawiaj e-recepty w Comarch medNote z każdego miejsca i o każdej porze

Źródło: Comarch/KL
Autor: Krystian Lurka |Data: 09.12.2019
 
 
Tagi: Comarch
Wypełnij formularz i otrzymaj kod rabatowy, dzięki któremu przetestujesz system Comarch medNote przez trzy miesiące za darmo. Comarch medNote to kompleksowe rozwiązanie dla małych i średnich praktyk lekarskich. Program jest dostępny w chmurze, umożliwia pracę z każdego urządzenia, miejsca i o każdej porze.
Comarch medNote jest regularnie aktualizowany, a pomoc techniczna i brak konieczności instalowania systemu na komputerze to dodatkowa oszczędność czasu lekarzy.

Dzięki Comarch medNote:
- wystawisz e-recepty, e-zwolnienia,
- uzyskasz dostęp do systemu eWUŚ,
- szybko zarejestrujesz pacjenta i dotrzesz do jego historii medycznej,
- przeprowadzisz sprawnie wywiad lekarski,
- nie pomylisz się podczas wystawiania recepty, dzięki kompendium leków Pharmindex (nazwy leków, propozycje, zamienniki, zagrożenia, efekty uboczne oraz interakcje),
- błyskawicznie wprowadzisz wyniki badań, dzięki funkcji skanowania telefonem,
- łatwo i automatycznie znajdziesz informacje medyczne w e-katalogu ICD-9 oraz ICD-10.Przeczytaj także: „Comarch medNote – kompletny system dla gabinetów lekarskich” i „White paper Punkt Diagnostyczny Comarch – Opieka medyczna niezależnie od miejsca i czasu do ściągnięcia”.

Zachęcamy do polubienia profilu „Menedżera Zdrowia” na Facebooku: www.facebook.com/MenedzerZdrowia i obserwowania kont na Twitterze i LinkedInie: www.twitter.com/MenedzerZdrowia i www.linkedin.com/MenedzerZdrowia.
 
© 2020 Termedia Sp. z o.o. All rights reserved.
Developed by Bentus.
PayU - płatności internetowe