Wyślij
Udostępnij:
 
 

Zapraszamy na „Priorytety w Ochronie Zdrowia 2018"

Źródło: KL
Redaktor: Krystian Lurka |Data: 03.01.2018
 
 
Tagi: Priorytety
- 11 stycznia 2018 roku liderzy opinii zgromadzeni na Zamku Królewskim określą najważniejsze wyzwania na przyszły rok. Powiemy między innymi o przyszłości systemu ochrony zdrowia, likwidacji NFZ, nowych rozliczenia ze szpitalami, wprowadzeniu sieci szpitali i szczepieniach profilaktycznych – zapowiadają Janusz Michalak i Jarosław J. Fedorowski.
Janusz Michalak, redaktor naczelny „Menedżera Zdrowia” i prezes zarządu wydawnictwa Termedia, a także Jarosław Fedorowski, przewodniczący Rady Programowej „Menedżera Zdrowia”, prezes Polskiej Federacji Szpitali i prezes zarządu Polskiego Towarzystwa Koordynowanej Ochrony Zdrowia:
- Szanowni Państwo, przyszłość systemu ochrony zdrowia, likwidacja NFZ, nowe rozliczenia ze szpitalami, wprowadzenie sieci szpitali, szczepienia profilaktyczne, opieka koordynowana, dermatologia, onkologia, sprawy kadry lekarskiej i wiele innych zagadnień – to tematy konferencji "Priorytety w Ochronie Zdrowia 2018", która odbędzie się już po raz siódmy. Podczas wydarzenia odpowiemy na pytania, czy polskie szpitale to miejsce na innowacyjność, czy stać nas na nowoczesne leki i ile powinni zarabiać lekarze. Porozmawiamy o priorytetach w onkologii na przykładzie raka płuca, a także o opiece koordynowanej na przykładzie leczenia udaru mózgu. Zastanowimy się, co czeka nas w 2018 roku.

Do udziału w dwunastu panelach zaprosiliśmy autorytety z wybranych dziedzin medycznych, a także przedstawicieli Ministerstwa Zdrowia, Narodowego Funduszu Zdrowia oraz kluczowych organizacji sektora zdrowotnego. W wydarzeniu będzie uczestniczyć niemal 80 panelistów-ekspertów. 11 stycznia 2018 roku zgromadzeni na Zamku Królewskim liderzy określą najważniejsze wyzwania na przyszły rok.

Przedsięwzięcie to jest kontynuacją debat przeprowadzanych w panelach dyskusyjnych dotyczących perspektyw rozwoju ochrony zdrowia w Polsce, w pierwszej edycji foresightu medycznego „Wizja zdrowia – diagnoza i przyszłość”, którą zorganizowaliśmy na początku października 2017 roku.

Poprzednia edycja „Priorytetów” zgromadziła dziewięciuset uczestników, w internecie dyskusje na żywo śledziło ponad pięćset osób. Konferencja, podobnie jak w latach ubiegłych, poprzedzi wieczorną galę konkursu Sukces Roku w Ochronie Zdrowia – Liderzy Medycyny.

W imieniu Rady Programowej serdecznie zapraszamy 11 stycznia 2018 r. na Zamek Królewski w Warszawie!

Konferencja odbędzie się w czwartek (11 stycznia) na Zamku Królewskim w Warszawie. Więcej informacji o wydarzeniu znajdziesz na stronie Priorytety w Ochronie Zdrowia 2018 .
 
© 2021 Termedia Sp. z o.o. All rights reserved.
Developed by Bentus.
PayU - płatności internetowe