Wyślij
Udostępnij:
 
 

Zięba przygotował projekt ustawy. Chce leczyć za pomocą wlewów z witaminy C

Źródło: KL
Redaktor: Krystian Lurka |Data: 08.11.2018
 
 
Tagi: Jerzy Zięba
Jerzy Zięba, znachor-mechanik, ma pretensje do rządzących, że nie chcą wprowadzić postulowanych przez niego zmian w prawie. Chodzi mu o to, by lekarze zamiast tradycyjnego leczenia mogli podawać chorym witaminę C. - Rozwiązałoby to wszystkie problemy medyczne natychmiastowo, ale każdy ma to gdzieś. Prezydent mnie olał. Jarosław Kaczyński mnie olał. Kościół mnie olał – przyznaje rozżalony Zięba.
Zięba przygotował projekt ustawy, według którego możliwe byłoby leczenie za pomocą wlewów z witaminy C.

- Ta ustawa mówiłaby tylko, że lekarz ma prawo wyboru terapii w porozumieniu z pacjentami. To takie proste jak konstrukcja cepa. Oznaczałoby to, że lekarz u umierającego pacjenta mógłby zastosować askorbinian sodu. Lekarz, który chciałby wam ratować dziecko, jakby był mądry, mógłby to bez strachu zrobić – przekonuje Zięba i wyjaśnia: - Rozwiązałaby wszystkie problemy medyczne natychmiastowo, ale każdy ma to gdzieś. Prezydent mnie olał. Jarosław Kaczyński mnie olał. Kościół mnie olał. Nikt nie chce tego zrobić, a to by spowodowało znaczne lepsze leczenie pacjentów.

Projekt ustawy jest do przeczytania na stronie "Jerzy Zięba - Ukryte terapie" w zakładce: "Ustawa o zmianie ustawy o zawodach lekarza i lekarza dentysty, o świadczeniach opieki zdrowotnej finansowanych ze środków publicznych".

Przeczytaj także: "Zięba "odpłynął". Przyznał, że odrąbałby łby lekarzom, którzy pomagali zmarłej dziewczynce".

Zachęcamy do polubienia profilu "Menedżera Zdrowia" na Facebooku: www.facebook.com/MenedzerZdrowia i obserwowania konta na Twitterze: www.twitter.com/MenedzerZdrowia.
 
© 2020 Termedia Sp. z o.o. All rights reserved.
Developed by Bentus.
PayU - płatności internetowe